najem koče

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

2. dec 2008 16:58

tudi ideje mi prav pridejo lepo prosim harmonika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. dec 2008 18:04

Poglej ( lahko na internetu ) salomonov oglasnik, rubrika turizem.

ežoj

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

2. dec 2008 18:33

Drugače pa je taka idila tukaj najbol pristna... http://www.nebesa.si/ za drugo leto vsaj, ker letos je pa res že malo pozno, oziroma lahko sedaj rezerviraš za naslednje silvestrovo, če bo še kaj prosto, ker drugače je v teh kočah tako, da so tudi po par let naprej rezervirane. Sedaj ti ostane le kake veze, če ima kdo kako vikendico prosto... nitta

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

2. dec 2008 19:21

Za letos je prav gotovo že prepozno, ampak za "sline cedit" pa ne. Jaz ratam kar vsa mehka, ko tole gledam. Res kot v pravlici. www.planet-rogla.com LP. gerna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. dec 2008 19:33

nitta je napisal/a:
Drugače pa je taka idila tukaj najbol pristna... http://www.nebesa.si/ nitta

Ob vožnji mimo je mene tole bolj spomnilo na taborišče kot na nebesa. Nobenega drevesa, čistina, okrog ograja (da ne bi kak nepovabljeni noter prišel ali kaj),.... Hvala lepa. No, saj razgledi so res lepi, ampak, tudi s sosednjega hriba, kjer je okolje pristno, domače, so taki. Če ne še lepši.

rimljanka - zasebno mnenje

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

2. dec 2008 20:31

No,rimljanka,kakšno taborišče neki.Res je,da vsak vidi svoje,vendar še daleč od tega.Če bi bila tam na oddihu,bi sigurno vedela,zakaj tista ograja.Čistina je samo spredaj,kolikor se je vidi tudi na sliki,ker je to bila tu nekdaj smučarska koča.Večino lepot in vsega,kar nudijo nebesa sploh ni opisano na internetu,zato je še toliko večji užitek,ko dobiš tam 200% več,od pričakovanega.Me pa res zanima,kam si se peljala mimo.... lp sara_k

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. dec 2008 20:47

Ja, pa menda ne misliš, da je tam pa konec vsega? Če si bila tam, si se menda lahko peljala do Livka, pa na Livške ravne, pa šla peš čez, v Italijo, v Topolovo, recimo, ali pa po cesti....do Kanala se da priti, vseskozi po hribih.....zanimivo in malo divje, odmaknjeno, da ne govorim o vzponu na Kolovrat, pohajanje po travnikih tam naokoli..... Ja, vem, včasih je bilo tam smučišče Livek nad Kobaridom.

Meni bo to turistično naselje vedno tujek tam. Moje mnenje pač. Mi pa le ti povej, čemu tista ograja. Deluje, kot da tusti, ki peljejo mimo, niso zaželeni, da to ni zanje...

Meni ni do ograj, sploh ne na oddihu.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti