Diplomirala sem:)!!

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

21. nov 2008 15:11

Čestitke tudi od mene. Nena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. nov 2008 15:35

habibti je napisal/a:
Vesela sem, da sem končala ravno sedaj, da bom uživala v veselem decembru. Vendelina jr., popolnoma se strinjam s tabo! Privoščila si bom, se spočila, si kaj kupila, k frizerju grem, morda na manikuro, pedikuro:)... Peka je pa moja velika strast, zato se tudi tega veselim v decembru. Mislim, da sem izbrala idealen čas in si bom privoščila tiste stvari, za katere mi je primanjkovalo časa. jeeeeeeeee Hvala vsem za čestitke! Ko odpram ordinacijo, pa sporočim! Lep dan! habibti

 

No, to je bila beseda! Take baze pacientov nisma vsak, kaj praviš? Od vseh silnih dobrot "utrujeni" zobje, za zmanjšanje čakalne dobe pa bo tekma med nami, katera pripravi boljšo sladico? Ti rečem, pri tebi bo še zabavno, ko boš članicam Kulslo razbijala predsodke do zobozdravnikov (sama strahu pred njimi sploh nimam, obisk pri zobozdravniku mi je enako kot iti na kavo).

 

Ob čestitki za diplomo ti želim čim boljše premagovanje vseh birokratskih ovir, ki te čakajo pri odpiranju ordinacije,  čim manj polen pod nogami ob morebitnem pridobivanju koncesije, na vsak način pa - po zasluženem počitku seveda, kot si ga obetaš - veliko uspeha pri tvojem delu.

Mamamia

 

 

mamamia

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

21. nov 2008 15:58

Hvala, mamamia:). Si dala pa dobro idejo! Plačevanje in krajšanje čakalne dobe z odličnimi sladicami! Potem bo hitro prišel tisti čas, ki ga je opisala Vendelina jr., ko imaš 2 konfekcijski številki več, kot bi moral:). No, saj ni tako hudo, s takimi priboljški si sladkamo življenje in tako je prav! habibti

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. nov 2008 16:28

habibti je napisal/a:
Hvala, mamamia:). Si dala pa dobro idejo! Plačevanje in krajšanje čakalne dobe z odličnimi sladicami! Potem bo hitro prišel tisti čas, ki ga je opisala Vendelina jr., ko imaš 2 konfekcijski številki več, kot bi moral:). No, saj ni tako hudo, s takimi priboljški si sladkamo življenje in tako je prav! habibti

 

In morda katera vmes konča študij medicine in odpre ambulanto za hujšanje ... glede na omenjeno bazo podatkov bi gimnazijske res lahko razmislile o ustreznem študiju ...

 

Mamamia

mamamia

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

21. nov 2008 16:31

Čestitam, in Vendelina ti je napisala krasen post, se podpišem . gaja 1

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

21. nov 2008 17:01

Habibti, čestitke tudi od mene Zdaj pa ti priporočam, da si nekaj časa prava party animal in spraviš noter vsa ta leta, ko to nisi mogla biti...ker mlada si samo enkrat!!! Nena Nena-morje

miki miška  

član od: 15.6.2007

sporočila: 155

21. nov 2008 17:27

čestitke tudi od mene miki miška

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. nov 2008 17:38

Seveda čestitke tudi od mene: ,

pa, da mal parafraziram, sedaj naprej nič več ne bo tako kot prej. Druge so ti že vse povedale, jaz bi dodal le, da če se ti žurira: žuriraj, če se ti nič ne da, pol pa nič ne počni, obdobje po diplomi je najlepše ravno zaradi lahkotnosti: lahko počneš kar hočeš, brez da bi imela slabo vest ( jaz pa žuriram, a pripravit se moram za izpit, seminarsko........). Še prehitro boš v položaju, ko boš rekla: madona študentsko življenje niti ni bilo tako slabo kot se mi je takrat zdelo. Kakorkoli: fajn se imej in srečno naprej!.

ežoj

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

21. nov 2008 17:44

Čestitke tud z moje strani,pa čimveč zadovoljnih pacientov.Ja če si pa boš tud otroke zdravila pa čim več potrplenja. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti