Praznovanje otrokovega rojstnega dne

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

tema odprta - 19. nov 2008 22:08 | ogledi: 3.916 | odgovori: 4

A ima mogoče kdo idejo kje imajo (na gorenjskem)dobro organizirano za praznovanje rojstnega dne? Zaenkrat imam idejo za vita center v Naklem.A ima še kdo kake izkušnje?

leni1

neznan uporabnik

20. nov 2008 12:00

ker nisem iz tega konca ne vem... drugače iz štajerskega okolja otroci ponavadi praznujejo v igralnicah nakupovalnega centra...sigurno je v vaših konicih kak tak center pa se tam pozanimaš... imajo nadozor, pa tudi izredno zadovoljni so v teh igralnicah... lovebeyba

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

20. nov 2008 15:50

Klub športa in zdravja v Lescah - za otroke skrbita 2 animatorki, na željo (in za doplačilo) prideta še pika nogavička in čarovnik. Otroci skačejo, se igrajo zanimive igre, sodelujejo pri animaciji, ustvarjajo.. Za prigrizek pica in sok, lahko tudi torta. Kolikor sem slišala do zdaj, so bili vsi zadovoljni :) aby

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

20. nov 2008 18:36

Studijo Vital na Jesenisah.Zelo pohvaljeno za vse zabave.Odpri St.Vital vse podrobnosti najdete tam.Ali me kontaktirajte na ZS,lahko povem kaj već.Uglavnem pripravljajo vse rojstnodnevne zabave,od malčkov do većjih otrok......Lep pozdrav. selvi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti