Sanjska ekipa

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

tema odprta - 12. nov 2008 21:49 | ogledi: 3.409 | odgovori: 62

Danes so znana imena o najverjetnejših novih ministrih. Predsednik vlade Borut Pahor je ves čas obljubljal, da bo največji kriterij pri izbiri strokovnost kandidatov. Obljubjal je tudi, da bo najmanj polovica vladne ekipe sestavljale ženske. Je res tako ?

V vladi bo sicer 5 ministric, to pa še zdaleč ni polovica.

Še bolj skrbi strokovnost. Donedavni predsednik SAZU-ja dr. Boštjan Žekš je postal minister za Slovence po svetu , Gregor Golobič, ki mu je po dvajsetih letih končno le uspelo diplomirati na FF pa je postal minister za visoko šolstvo in znanost. Milo rečeno obe odločitvi sta neresni.

Zanima me kaj vi mislite o sestavi nove vlade in kakšno bodočnost ji napovedujete.

LP

hedonist

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

12. nov 2008 22:00

Hedonist: cas za predvolilno kampanjo si imel do 19. septembra, sedaj pa daj do naslednjih volitev mir s svojimi SDSovskimi pamfleti. Sorry, ampak prakticno identicen tekst sem danes popoldne brala ze na cisto vseh odzivih bralcev na vseh forumih in ga imam dovolj. lp, proxima

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

12. nov 2008 22:08

čaki mal Proxima, kakšni SDS pamfleti ? Kaj mi zdaj pripenjaš ? da te potolažim, SDS je zadnja stranka na svetu ki bi jo volil, sem pa samo vprašal za mnenje o vladi. Ti pa bumf v politiko. Ne vem, če ti je že kdo rekel , da si nestrpna ampak taka reakcija kaže na to. Celo dopoldne bereš komentarje na forumih mene pa nadiraš. Malo se skuliraj , premisli, in šele potem napiši. ker če ne te bom res imel za kakšno radikalno ultralevičarko. LP hedonist

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

12. nov 2008 22:17

Jaz nisem nestrpna ultralevicarka, ampak strpna anarholiberalka, ki se nagiba k prosvetljenemu absolutizmu...:))) In mislim, da so za razpravljanja o vladi, zlasti pa za lepljenje kloniranih tekstov, ustreznejsi drugi forumi. lp, proxima

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

12. nov 2008 22:19

Če še ne veste so že sklicani vsi modni kreatorji , da novi ministrici za notranje zadeve ukrojijo pravo obleko

mizarka

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

12. nov 2008 22:22

Oh, škoda. Jaz sem pa glede na naslov teme mislila, da se nam obeta nov recept za torto iz grškega jogurta

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

12. nov 2008 22:24

Kateri forum je primeren za mnenja o vladi in kateri ne, o tem verjetno ne boš odločala ne ti ne jaz. Poleg tega , da si nestrpna to pa nima dosti z anarholiberalizmom si še nesramna kajti ponovno mi podtikaš, da lepim "klonirane" tekste. Lej, kaj se sploh oglašaš, če ti je to taka muka. A imam pravico odpreti temo in vpprašati za mnenje , ki me res zanimajo ? A moram, ko bom to želel ponovno storiti vprašati za dovoljenje tebe ? Res se malo ohladi, forum ni tvoja last in ne moreš mi ukazovati da naj "dam mir" ter ne žali . LP hedonist

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

12. nov 2008 22:36

O zalitvah glede kloniranja tekstov, s strani SDS (link na Vesti: "Prijetno presenečenje s seznama je kandidat za ministra brez listnice za Slovence po svetu dr. Boštjan Žekš. Žal pa je na povsem napačnem mestu, saj bi bilo za državo bolje, če bi prevzel svojo osnovno področje, torej znanost in visoko šolstvo. Tako pa bo sedaj tam ministroval filozof g. Gregor Golobič, ki je znan po tem, da je kar 19 let potreboval za pridobitev univerzitetnega naziva. Res svetal vzor slovenskim študentom." Naj poiscem linke tudi na vse ostale strani z odzivi bralcev? Ampak da ne bi dolgocasila publike, se ti opravicujem za neutemeljeno natolcevanje in ti svetujem, da cimprej vplacas kaksen loto, verjetnost za tako neverjetno podobnost tekstov je namrec infinitezimalna. lp, proxima

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

12. nov 2008 22:37

mizarka je napisal/a:

Če še ne veste so že sklicani vsi modni kreatorji , da novi ministrici za notranje zadeve ukrojijo pravo obleko[:P]

mizarka
Bo modre ali SNB barve? Po moje modra, da bo pasala k očkam novega "big bosa"... Lep pozdravček, S.

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

12. nov 2008 22:45

Še tole napišem potem s teboj ne bom več polemiziral. Sploh me ne briga, kaj so napisali na drugih forumih in ali je to podobno ,enako mojemu mnenju. Ne vem, zakaj ti ni jasno, da je to mnenje o Žekšu in Golobiču ki sem ga napisal res moje mnenje in da tako pač jaz mislim ! In zakaj je to problem? Kaj s tvojo provokacijo želiš doseči ? Kaj te moti? O tej čudni kadrovski odločitvi ima mnogo ljudi pač enako mnenje ,vsaj tisti, ki znajo trezno razmišljati. In v tem pač ni nobene politike. Gre zgolj za razumna dejstva o tem, za kaj je kdo sposoben glede na svojo primarno izobrazbo. Samo to in nič več. Si pa tudi v zadnjem postu dokazala da očitno ne moreš brez žalitev. Kako že pravi tisti pregovor: Višje ko opica pleza, bolj svojo ... kaže ! LP hedonist

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

12. nov 2008 23:13

heh, men je tud čudno... oz. prav absurdno ;) sploh golobič zanimivo je, da sem danes že z dvema prijateljicama govorila točno o teh dveh stvareh glede vlade. Pač, to sta res dve zanimivi novici današnjega dneva. Za golobiča mi je reku še fotr, za našega profesorja pa par sošolcev. Tak da mislim, da vseeno hedonistu ni bilo potrebno copypastat, ampak je pč obnovil današnji najvađnejši novici. bannanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti