Ročne lutke

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

7. nov 2008 19:01

Tako lutko lahko za silo narediš že iz stare nogavice, na katero prišiješ dva gumba za oči, ostalo pa kar prilepiš. Če jo naredita skupaj z vnučkom, bo pa to itak najlepša lutka na svetu. matilda

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

7. nov 2008 19:27

Reca, a se lahko jaz vrinem za muštre?

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

7. nov 2008 20:53

Tudi jaz se " pofočkam"

kobra 1

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

7. nov 2008 22:29

Jaz imam doma nekaj ročnih lutk.Pa nekaj lutkic,ki si jih daš na konico prsta.Če je to za kakšne otroke,bom z veseljem pogledala v omaro,koliko je še ostalo tega.Pa mi pišite na zs. lp sara_k

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

8. nov 2008 5:24

ročne lutke prodaja knjigarna mladinska knjiga.Skoraj vsako mesto že ima enoto Mk, tako, da ni treba hoditi kam daleč. m.schafe m.schafe

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

8. nov 2008 9:09

Doma imam tri ročne lutke ki so stare 70 let. Prave starine. Hranim jih ker so tako zanimive, da so za v vitrino. Za moje pojme zelo dobra igrača.Ko so bili otroci majhni sem jih poleg starih, ki sem jih podedovala od babice, tudi sama naredila iz kuhovnice in blaga. Če imaš voljo, se to res splača lotiti.Uporabiš svojo domišljijo in upodobiš junaka kateri bo za tvoje sončke zanimiv. Kasneje ko otroci odrastejo, ostanejo lepi spomini na zabave ob domačih lutkovnih predstavah. Hranijo jih naprej in s starostjo dobijo tisto skrivnostno dušo, katera nosi spomine in energijo otroških dni. Stare ki jih imam, so ročne. Glave so narejene iz gipsa, spodaj pa oblekice iz blaga. Kosem bila sama majhna smo z sosedovimi otroci prirejali lutkovne predstave. Še danes se spomnim.........in če pomislim....... smo bili kot otroci, kar precej ustvarjalni. barbyslo

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

19. nov 2008 10:25

Danes sem videla darilni paket NIVEA, ki je vseboval nekaj otroške kozmetike in 5 prstnih lutk, cena je 11,5 evra. Morda še koga zanima. riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti