Rozen torta

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

tema odprta - 1. nov 2008 15:35 | ogledi: 2.035 | odgovori: 3

Pozdravljene!

Včeraj mi je prijateljica pripeljala iz Srbije kore za torto. Sedaj bi rada torto naredila, vendar nimam vseh sestavin. Zanima me, če bo lahko naredila kremo brez dodatka orehov, ker jih nimam, pa tudi vse trgovine pri nas so zaprte. Doma imam 1 vanilijev in en čokoladni puding in puter. Razmišljala sem, da bi vsako drugo plast napolnila z temno kremo in drugo z vanilijevo. Imam sicer mlete lešnike, samo ne vem kako bi to zgledalo. Zanima me tudi, če bi bil dober nadev z kremo od madžarice. Prosim, za hiter odgovor.

LP Sonce

sonce51

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

1. nov 2008 17:48

Po moje bi od madžarice bila dobra, ampak... jaz bi raje počakala, da se trgovine odprejo in kupila bi orehe. Škoda kor za kaj drugega. Pozdravček!

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

1. nov 2008 17:51

Lahko daš ali mlete lešnike ali kokos, namesto orehov, lahko daš tudi čokolado zravn .....

ampak ni to to .... :(

lp

Pitončica

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

5. nov 2008 19:41

Bom še tuki naspisala:

pravkar prispelo 10kom oblati za rozen. Prosim, če se javite vsi ki želite še .... ker sem malo brisala zasebna sporočila, se mi še sanja ne, kdo je kolk naroču.Prevzem obvezen čimprej.lp

Pitončica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti