Branje e-sporočil

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

17. okt 2008 21:23

ycrna, je bilo dovolj, da sem prebrala enkrat, pa res nisi tako hudo mislila. Oprosti, očitno me meče luna in sem preobčutljiva. tulka

zala36  

član od: 8.9.2008

sporočila: 65

20. okt 2008 15:16

Atina je napisal/a:
Pa v Mozilli je v meniju Tools -> Clear Private Data ta možnost, da izbereš brisanje (identično z Control Shift Delete). Ni pa tega treba vsakič početi: enostavno greš pod Tools -> Options, tu izbereš Privacy in obkljukaj Always clear my private data when I close Firefox. Aknelab, tudi tvoj problem se da rešiti: enako greš Tools -> Options, Privacy, pa potem v History oDkljukaj vse tri kljukice. V Explorerju se isto da, samo malo drugače se reče. Atina
ja pa vedno pridem samo do Privacy, potem pa nemorem nič izbrat. kako naj sploh vem kaj je Mozilla? Kaj pa tisri beli ozek pravokotnik, kamor vpišemo internetne naslove in potem naslednjič kliknemo samo zavihek in poiščemo nalov...se tu tudi da zbrisat naslove, ki jim imamo že napisane. jaz jih imam kar nekaj, pa bi jih rada zbrisla,ravno zaradi tega, ker pri nas tudi lahko gledaš miško na svojem rač. kako jo premika nekdo drug na daljavo? zala36

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. okt 2008 16:39

Zala, kaj ko bi ti povprašala kakega informatika v svoji bližini? Bi bilo enostavneje kot razlagati nekaj na daljavo. Mozilla je brsklalnik, ravno tako kot explorer... In seveda se da zaznamke urejati ter brisati.

Loni Makaroni

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

20. okt 2008 18:02

Jaz sem včeraj poslala prijatejicam eno mail prošnjo - navaden Wordov dokument z .doc končnico in glej ga zlomka, tista, ki dela na sodišču in tista, ki dela v firmi katere lastnik je tujec, nista mogli odpret priponke. Razumem kako je narejena blokada glede oz. zaradi nekih filmčkov ampak, da pa ne pusti odpreti navadnega dokumenta?? A, to pomeni, da je nekdo odprl to prilogo, jo ocenil, kot neprimerno in blokiral odprtje naslovniku? lp, vanjatajnsek

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

20. okt 2008 18:27

zala36 je napisal/a:
Kaj pa tisri beli ozek pravokotnik, kamor vpišemo internetne naslove in potem naslednjič kliknemo samo zavihek in poiščemo nalov...se tu tudi da zbrisat naslove, ki jim imamo že napisane. jaz jih imam kar nekaj, pa bi jih rada zbrisla,ravno zaradi tega, ker pri nas tudi lahko gledaš miško na svojem rač. kako jo premika nekdo drug na daljavo? zala36
To lahko zbrišeš tako: greš pod orodja--možnosti--zasebnost--nastavitve (tu izbereš da ti izbriše zgodovino obiskanih strani, lahko pa tudi vse obkljukaš, ne bo nič narobe, potem pa še označi : Vselej počisti zasebne podatke,.... in tako se ti bodo vsakič ko boš zaprla brskalnik oz. Mozillo zbrisali vsi ti podatki. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. okt 2008 18:36

proxima je napisal/a:

............................................................................

.........................................................................

 

- O, vratila se proxima!

- di je bila?

- di je bila da je bila, lipo joj je bilo ( tri je dana i tri noči ( pa raje kakšen dan in noč več )................ )

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. okt 2008 18:39

jade je napisal/a:

Pa komu se sploh ljubi brat tujo pošto? Jaz še svoje ne preberem, da bi pa še tujo brala....

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 17. okt 2008 17:50:10

Točno tako, pri meni je enako, le, da svojo moram prebrat.

ežoj

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

21. okt 2008 11:41

vanjatajnsek je napisal/a:
..... A, to pomeni, da je nekdo odprl to prilogo, jo ocenil, kot neprimerno in blokiral odprtje naslovniku? .......vanjatajnsek
Ne, pošto nadzoruje program, ki izloči pošto v katerih so večpredastavnostne priloge s končnico tipa MP*, WM*, AVI itd, itd. Prav tako program blokira tudi sporočila s prilogami, ki so izvršilne (exe, bat končnice), se pravi programe. Seveda se da blokirati tudi pošto, ki vsebuje priloge z DOC končnico, tj. wordove dokumente, to se mi zdi malo verjetno. Možno je, da sta bili datoteki predolgi (slike v wordu), ali pa je bil dokument okužen z virusom. Lahko pa se tudi blokira določene pošiljatelje oziroma dovoli se samo komunikacija znotraj posamezne domene --@nlb.si ali pa --@gov.si ipd. lp Vlado

zala36  

član od: 8.9.2008

sporočila: 65

21. okt 2008 14:40

ksenjako je napisal/a:
zala36 je napisal/a:
Kaj pa tisri beli ozek pravokotnik, kamor vpišemo internetne naslove in potem naslednjič kliknemo samo zavihek in poiščemo nalov...se tu tudi da zbrisat naslove, ki jim imamo že napisane. jaz jih imam kar nekaj, pa bi jih rada zbrisla,ravno zaradi tega, ker pri nas tudi lahko gledaš miško na svojem rač. kako jo premika nekdo drug na daljavo? zala36
To lahko zbrišeš tako: greš pod orodja--možnosti--zasebnost--nastavitve (tu izbereš da ti izbriše zgodovino obiskanih strani, lahko pa tudi vse obkljukaš, ne bo nič narobe, potem pa še označi : Vselej počisti zasebne podatke,.... in tako se ti bodo vsakič ko boš zaprla brskalnik oz. Mozillo zbrisali vsi ti podatki. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
še vedno pridem samo do Privacy, potem paBlock all cookies, High, Medium high, Medium, Low, Accept all cookies,....nato je pa spodaj še ..Imort....Advanced.....Default. Tiste možnost prej (high,Medium high,...) ne morem odkljukati, ampak črtico z miško lahko pomikam lahko gor in dol. zala36

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. okt 2008 15:51

Zala, pa imaš Internet Explorer ali Mozilla Firefox? Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti