Abraham - pomoč

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

tema odprta - 14. okt 2008 22:57 | ogledi: 3.769 | odgovori: 4

Prosila bi vas za pomoč. V soboto praznuje prijateljica rojstni dan. Na uho nam je prišlo, da je v službi govorila, da ji bomo prijatelji verjetno pripravili kakšno veselo presenečenje. Sedaj pa vsi čakajo name. Običajno vedno jaz kaj pripravim, napišem in organiziram. Trenutno pa imam v službi ful gužvo, stressssssssss, skratka nemogoče, doma imam bolnika in sem brez volje in idej za pripravo. Za darilo smo se zmenili in skuno nabavila, sedaj pa rabimo še razvedrilo. Pregledala sem na hitro med.over, vendar tisto prisego in culico smo pri nas že uporabili. Sedaj bi prosila, če ima katera kakšen šaljiv govor, pesem ali kaj podobnega, da mi posreduje, pa tudi kakšna zabavna igra ne bi bila odveč. Na zabavi bo mešana družba (žensko-moška, pari...) in živa glazba. Lepo vas prosim za čimprejšno pomoč.

Hvala Sonce

sonce51

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

14. okt 2008 23:24

Imaš ZS!

lp Saša

leptir  

član od: 1.4.2009

sporočila: 35

11. jun 2010 1:06

pozdravljeni Saj vem , da je že veliko tem odprih pod imenom abraham, pa bom kar tukaj nadaljevala.(prebrala sem vse) Imam velik problem. Namreč moram v PowerPointu naredit prikaz njegovih slik do danes, seveda zraven tudi kaj pripisat(povedat). Če je kdorkoli vešč tega, lepo prosim, če mi lahko kako pomaga. hvala leptir

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

11. jun 2010 6:58

Imaš zs.

tulka

sikamaco  

član od: 22.11.2006

sporočila: 47

11. jun 2010 10:53

Predstavitev v PowerPointu je zelo dobra ideja. Sama sem jo že uporabila ob okroglih obletnicah in vedno je bilo zelo zanimivo. Poiskala sem stare fotografije, jih skenirala in vstavila v predstavitev, kjer sem tudi dopisala kakšen komentar. Ob sami predstavitvi pa sem povedala še kakšne prigode ob katerih so te slike tudi nastale. Uspeh je zagarantiran, še posebej, če potegneš na plano kakšno že pozabljeno fotogfafijo ob kateri spomini kar vrejo na plano. sikamaco

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti