Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

11. avg 2004 13:14

Pa burek, čisto navaden sendvič, da o klasični pizzi ne govorim... Pa kakšno pivce za živce... Grešnica spet nazaj! V 50 dneh, kolikor sem bila pridna, sem se oklestila za 8 kg. Ampak luštne počitnice so naredile svoje in kar 3 kg sem dobila nazaj! (Pazila pa res nisem nič!!!) Ves čas vas pa berem in mislim, da me je to pripeljalo na pravo pot, k vam nazaj... V zadnjem tednu sem izgubila 1 kg, rada pa bi jih še vsaj 5 (najprej 75 kg, prišla do 67, počitnice 70, zdaj 69 kg!). Se pravi, spet z vami, z dušo in telesom! JamieO, sončnice pa tudi jaz obožujem - pa sončnična semena tudi! LP, Stanka

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

11. avg 2004 13:15

odgovor na kviz vprašanje: mene pa pri dieti moti to, da danes, ko imam B dan, mika npr. krompir, ko bom pa imela Š dan, si bom zaželela pa pa kaj mesnatega. Sicer pa v glavnem jem isto kot prej. Mlečnih izdelkov tako ali tako ne maram, pa še vesela sem, ker sem nehala piti kavo. Jamie, mislim, da bi kruh s pašteto lahko jedla na B dan, vsaj včasih. Saj je dovoljen en kos kruha. Verjetno pa je problem, da ne bi ostalo samo pri enem kosu. Ko že omenjaš mlečni riž ipd. pa še tale ideja: na škrobni dan bi si verjetno lahko skuhale proseno kašo s suhimi slivami? To smo velikokrat jedli, ko sem bila majhna (ni tako daleč nazaj...). sissi

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

11. avg 2004 13:18

JamieO, saj te res ne bi rabila gnjavit glede tvojih izgubljenih Kg, ko pa vse piše na starih straneh, vendar sem že pozabila, danes pa sem jih ponovno prebirala in zasledila tudi te podatke. Odgovor na kviz vprašanje: Glede na to, da imam zelo rada krompir in meso, mi najbolj manjka, da ju ne smem jesti istočasno. Verjetno je tega še več, vendar mi je to najprej padlo na pamet. Sibila

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

11. avg 2004 13:26

JamieO, saj te res ne bi rabila gnjavit glede tvojih izgubljenih Kg, ko pa vse piše na starih straneh, vendar sem že pozabila, danes pa sem jih ponovno prebirala in zasledila tudi te podatke. Odgovor na kviz vprašanje: Glede na to, da imam zelo rada krompir in meso, mi najbolj manjka, da ju ne smem jesti istočasno. Verjetno je tega še več, vendar mi je to najprej padlo na pamet. Sibila

aneris  

član od: 13.4.2004

sporočila: 70

11. avg 2004 13:39

Se pridružujem Stanki, kot da bi moje podatke prepisovala razlika je samo v pivu, ki ga ne maram. Čas samokontrole teža, izgubljeno, pridoblejno, dopust vse isto. Sanka ne bova se pustili starim navadam. Psihično se že pripravljam, da začnem znova zato tudi redno prebiram te strani. Lp Irena

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

11. avg 2004 13:57

Ni mi problema se 1x napisat. Saj si tudi jaz od vsem ne zapomnim kdo je zacel s koliko kg, kaksni so bili uspehi itd. Jaz pa npr. ne pogresam tega, da skupaj ne smem jesti npr. krompirja in mesa. Bolj me matra vitaminski dan. Lakote sem se danes resila z dateljni (moje danasnje kosilo). Imam se skoraj vse jabolke in cesplje pospravljene, ki sem si jih danes prinesla s seboj. No, pa raznih umetnih pijac nic ne pogresam, so mi presladke, piva tudi ne pijem, kar se sladoleda tice - ga zacuda tudi ne pogresam prevec. Se bojim, da se bom na ta nacin tudi po koncani 3MD kar prevec navadila,le vitaminski dan bo le 1x na teden. Pogresam pa gibanje preteklih 14 dni, saj sem psa in necakinjo vrnila domov. Za doma telovadit pa se mi zdi zvecer se premalo sveze.Bo telovadba pocakala na jesen. Se slab mesec, pa bo tu moj prisluzeni dopust! JamieO

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

11. avg 2004 13:58

JamieO: Odgovor na kviz vprašanje: burek, testenine s tuno, navadna pizza, horseburger z vsemi dodatki, ponfri, pa kakšen sendvič tak z več vrstami salame pa sira.. V glavnem meni za zdaj kar ratuje, da se pazim, čeprav me prime, da bi volja požrla (najboljš bi bil čokoladen)..

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

11. avg 2004 13:58

Kam sta pa nasa 2 fanta pobegnila? Matjaz je menda na dopustu, Dusan, kje si pa ti? JamieO

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

11. avg 2004 14:25

Jamieo, od samega začetka se mi je zdelo, da sva sorodni duši. Tudi jaz sem ekonomist (VI. stopnja), ampak, če bi še enkrat izbirala poklic, bi se z vsem srcem odločila za veterino. Sicer sem pa po duši tudi mali umetnik ( risanje na steklo, izdelovanje umetniških pirhov, pletenje....ampak slikati na platno pa ne znam). Posajenih sončnic sicer še nimam, ker še nimam do konca urejene okolice, ampak imam pa naročeno sliko sončnic(olje,platno) za hodnik pri vhodu - tudi za dobrodošlico. Pa še odgovor na kviz: corn flakes ali mešani musli z vročim mlekom, sirove štručke s šunko (tiste od Spara) sarme in polnjene paprike (take klasične) burek, aja samo tri je za našteti..... hi,hi,hi alja

anci_  

član od: 11.5.2004

sporočila: 4

11. avg 2004 14:33

ojla,kako ste kej?me kr 2 mesca ni blo gor...sm tut z dieto nehala sam sm se trdn odlocla da bom 1.septembra spet zacela.upam da mi bo zj uspel:) ana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti