Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

20. feb 2004 12:31

Hvala za podporo aiwa. Se slišiva. Natasa

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

20. feb 2004 12:48

ok Aiwa

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

20. feb 2004 20:56

Živijo! Nataška, tudi jaz bom začela v ponedeljek, tako, da si bova za spodbudo. Aiwa, ti naju pa podpiraj, ker ti stvar kar gre od rok ! LP Rmeli

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

21. feb 2004 9:34

Za spdbudo naj vama bo tudi to, da sem jaz pred 2 leti po tej dieti shujšala 20 kg in da se do danes nisem zredila nazaj. Da sem zdržala 90 dni, je najbolj pomagalo to, da sem se vsakega obroka posebej zelo veselila in ga pripravljala z veliko ljubezni tako, da sem uporabljala vse mogoče začimbe, ki v dieti niso prepovedane. Svojo "lakoto" sem tešila tako, da sem si dan organizirala tako, da mi nikoli ni bilo dolgčas. Pomagalo je tudi to, da sem iz vsakega obroka posebej naredila pravo ceremonijo. Naj povem tudi to, da prvi mesec nisem skoraj nič telovadila pa sem vseeno izgubila 10 kg. Naslednja 2 meseca pa sem izgubila še 10 kg in poleg diete tudi zelo veliko telovadila. Ugotovila sem, da pri tej dieti izgubiš samo toliko kilogramov kolikor jih imaš dejansko preveč. Sedaj svojo težo vzdržujem tako, da še vedno spijem cca 2 litra vode na dan (voda je edina pijača, ki jo uživam za žejo) in v dopoldanskem času uživam samo sadje. Srečno in lep pozdrav, Alenka

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. feb 2004 6:14

Ojla! Spet sem v službi in se oglašam. Moram priznat, da v petek nisem bila tako pridna kakor bi morala biti. Sadni dan mi ni šel. Sem bila preveč živčna. Težko mi je ker ne morem iti niti na cigaret. Včasih sem imela post in ni bilo tako težko ker sem hodila kadit pa je bilo. Tako da sem se pregrešila. Ampak sedaj sem zopet pridna. Bila sem pa pridna in sem si res nabavila superge in šla laufat. Šele zdaj sem videla kako slabo kondicijo imam. Niti deset minut nisem mogla tečt, sem potem raje hitro hodila. V soboto in nedeljo ko je bilo slabo vreme sem bila pa na stepperju, ki sem si ga pred parimi meseci kupila pa kar stoji tam da se prah nabira na njemu. Zdaj je pa spet v rabi. Danes je spet moj oh dan.... piškoti in čokolade.... mnjam. No punce držite se! Se beremo Alenka bravo! Blagor tebi ker si že na cilju! Aiwa Sporočilo je spremenil(a) aiwa dne 23. feb 2004 06:16:13

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

23. feb 2004 8:03

Žijo, Jaz pa sem po tvojih vzpodbudnih besedah aiwa začela že v soboto. Moram povedat, da mi je kar šlo....če odmislimo malo živčnosti. No včeraj sem si že za danes skuhala makarone z zelenjavo kar v turbo kukerju. Jaz še kar kadim, pa ne bom prekinla, ker se ne morem na dveh koncih odrekat. Ko bom globoko "zaplavala" v to dieto bom pa tudi cigarete opustila. Migat še nisem začela ampak takoj ko se vreme malo popravi bom začela s kolesom v službo hodit ali bom pa šla kar peš, ker namreč doma nimam nobenega pripomočka. Aja pa trebušnjake pa podobne vaje bom pa kar danes začela delat. Čez vikend sem spila toliko nesladkanega čaja, da mi po moje kar čez uha ven leze, ampak se ful boljše počutim pa občutek imam, da tudi moj obraz bolj sveže zgleda. Rmeli, prepričana sem, da nam bom ratalo, pa bomo poleti po plaži brez ovite brisače hodile, pa s seksi kopalkicami hahahaha... Natasa

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

23. feb 2004 8:43

Oj, pozdravljene spet v novem tednu! Aiwa in Rmeli, sporočam vama, da sem začela v petek, tako, da sem včeraj lahko jedla doma pečeno pito, ki sem jo po Alenkinem priporočilu pripravila z veliko ljubezni in z ljubeznijo tudi pojedla. Danes imam sadje. To sem že prej počela enkrat tedensko. No, pa poslušajte, kaj sem danes doživela v službi: oblekla sem hlače, ki jih že dolgo nisem ( malo sem se že zožala) in tajnica je vzkliknila: Ej, kolk si suha! A hujšaš? ( me ni videla cele počitnice). To pa je stimulacija!! Pozdrav Irena

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. feb 2004 9:00

Juhuhu! Kok sem vesela za vse! Jaz si zelllooooo želim shujšat do poletja, da bom lahko sproščena v kopalkah. Na živce mi gre da se ne počutim udobno in ne maram na morje hodit, zraven teže sem še bela kot jogurt. Sem ena izmed tistih, ki se lahko praži na soncu pa ne dobi nobene barve. In kot vemo, če si rjav še to malo skrije kilogramčke... pri meni pa ne. Naj se vidi! Grozno! Tako da je treba hušat. Nataška zelo sem vesela, da si se tudi ti odločila malo prej začet... ne smemo prelagat boljšega počutja na jutrišnji dan. Vreme je pa res žalostno in tudi jaz potem zaspana postanem. Upam, da bo danes hitro minil čas v službi. Lp Aiwa

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. feb 2004 9:05

Irenca zate sem tudi vesela! Se pravi, da tebi res ni treba veliko shujšat, malo potelovadiš pa bo! Nataška če si začela v soboto potem bova lahko skupaj čez dneve hodile. Jutri je sadni dan, danes pa sladkarije. Jaz si bom tudi kakšne makarone naredila pa ne vem kaj naj še zraven makaronov. Solata mi je ostala od včeraj in verjetno ne bo nič narobe če jo zraven pojem. Ok lep pozdravček moram it še malo delat. Aiwa

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

23. feb 2004 9:17

Neki me še zanima. Nikjer nisem zasledila če lahko piješ pred obrokom. Npr. zjutraj sem prišla v službo popila nesladkan čajček potem pa čez ene pol ure pa pojedla dve banani. Ker namreč zjutraj imam en tak obred, da ko pridem popijem kavo katero sem sedaj zamenjala s čajem, malo počebljam in grem potem delat. Zato pa tudi nisem jedla doma ker ne smeš po obroku eno uro pit. Natasa Ja aiwa danes mam pripravljen ko sadne torte doma. Jaz si vse en dan prej pripravim, ker ko pridem domov sem že tako lačna in da ne bi bilo pregrešnih prigrizkov me moja "pojedina" že čaka. Ja jutri je sadni dan se ga kar malo bojim, kajti še nikoli nisem imela ne vodnega ne sadnega dne bom vidla upam da mi rata. Sporočilo je spremenil(a) Nataska dne 23. feb 2004 09:20:23

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti