... se sprašujem, ker sem kupila narezanega in očiščenega (in dobrega!) po 3,30 eur/kg. Se ga sploh splača čistit doma? Pod predpostavko seveda, da veš da bo sladek... se mi je že zgodilo, da sem dobila povsem brezokusnega...
alibaba
... se sprašujem, ker sem kupila narezanega in očiščenega (in dobrega!) po 3,30 eur/kg. Se ga sploh splača čistit doma? Pod predpostavko seveda, da veš da bo sladek... se mi je že zgodilo, da sem dobila povsem brezokusnega...
alibaba
Vedno kupujem celega, ker ga ne pojem naenkrat, ga enostavno dam na polovico ali na četrtine. Vzamem pa takega, ki je še čisto malce zelen in na otip primerno trd, brez udrtin, seveda najprej list ven strgam.
Loni MakaroniPa več kot jih ven povlečeš, lažji in cenejši je ananas. Moja taktika.
Loni MakaroniKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Tortelini z bučkami in slanino

Pečeni svaljki s pomako iz feta sira