Kako se znebiti vonja po bruhanju iz kavča oblečenega v microfibro

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

7. okt 2008 17:01

Resnična hvala Nashi in vsem ostalim za nasvete. Včeraj zvečer, ko so "mali razbojniki" šli spat sem probala Nashin nasvet. Zadeva z razredčenim kisom je resnično delovala! Kavč sem očistila z mehko frotirasto brisačo in razredčenim kisom in po dveh dnevih, smo se končno s kavča znebili kislega vonja po bruhanju. Danes se v naši dnevni končno normalno diha! Bom pa med vikendom, ko bom imela več časa, očistila celoten kavč na ta način, ker sem ugotovila, da so na tem delu kavča, kjer sem včeraj zvečer čistila z razredčenim kisom, temno modre barve microfibre prav osvežene in zgleda kavč bistveno bolj čist, kot pa preostali del, ki ga nisem še očistila z kisom. Mijan

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

7. okt 2008 20:16

Včasih prehitro pomislimo na kupljena čistila, pa imamo doma neškodljivo učinkovito čistilo in mehčalec. Me veseli, da je učinkovalo. Lp Nasha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti