Plačilo vrtca

tema je zaklenjena

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

14. sep 2008 13:46

meli79, kje pa si v službi? Če ni skrivnost no...že na enem forumu smo pasli radovednost, kakšen je poklic oziroma izobrazba katerega od članov KulSlo, pa bi nam mogoče tukaj razkrila kaj več o sebi.

Mogoče pa s kom le najdeš skupni jezik. Izhajam iz tega, ker nas je ogromono raznovrstnih ljudi tukaj po vseh forumih, vsaj takšna je moja ocena. Iz z nekaterimi sem si nekje našla prijateljsko vez, čeprav, roko na srce, ne vem niti pravega imena, o izgledu pa sploh ne morem ugibat.

Titta

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

14. sep 2008 13:55

Ne vem če si prebrala moj prejšnji post. Ekola ti ga kopiram še enkarat.

marelica je napisal/a:

Ko otroka vpišeš v vrtec, podpišeš pogodbo.Vsaj pri nas je tako. In s tem si podpisala, da se strinjaš s plačilnimi pogoji, o katerih si se seveda pozanimala.marelica

marelica

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

14. sep 2008 14:04

 
 

 "sem mislila da sem depresivna, ko pa sem vas videla in slišala... mater sem takoj boljše voljemeli79"

 

 Moj zaključek: depresivna, osamljena, potrebna družbe,... meli79 predlagam, da se večkrat vključiš v kakšno debato, pa čeprav na kulinariki. Tu smo zelo potrpežljivi - tudi s takimi, kot si ti. Tako primitivno napadalna se mi zelo smiliš, v tvoje dobro verjetno tema še ni zaklenjena, čeprav so to določeni že zahtevali. Ker, poglej, 21 strani teksta - pa si že boljše volje. Še malo, pa bo vse OK!!!

Ava

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. sep 2008 15:08

Se opravicujem. Ocitno si moderatorji ne moremo privosciti vikend dopusta... 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

14. sep 2008 17:04

Resnično se opravičujem vsem, ki jih je tale meli79 tako grobo napadala. Zgrožena sem, ko zdaj malo berem....

Imela sem, ne vem, kako se je to zgodilo, vključen filter (ki ga sicer seveda nikoli nimam) in teme sploh nisem videla, dokler mi o njej ni pisal jernej.

V prihodnje vas prosim, da tudi meni napišete ZS, če bo spet kaj, kjer bi bilo potrebno ukrepanje.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti