Žensko mestno kolo

VALENTINA2  

član od: 1.8.2007

sporočila: 34

tema odprta - 5. sep 2008 13:03 | ogledi: 4.489 | odgovori: 26

Ali lahko kdo iz Ljubljane podari žensko kolo, ki ga ne potrebuje več. Z veseljem bi ga prevzela študentka, ki biva v študentu ga res potrebuje. Kolo je lahko zelo staro, le, da je v "voznem stanju", oz. potrebno manjšega popravila. Kolo bi prevzela sama. Če se bo našla kakšna dobra duša, najlepša hvala!

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

5. sep 2008 13:11

Če se ti slučajno nihče ne javi, greš lahko jeseni na dražbo koles, ki jih zaseže policija, pa jih ni nihče prijavil oz. ne najdejo lastnika. Sama imam žal samo eno kolo, ki ga bom še rabila, čim mi dovolijo kolesarit. Veri

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

5. sep 2008 17:07

kaj pa nekaj podobnega poniju, bi bilo uredu? Mama ga je imela, mislim da je še pri hiši, če te zanima se javi da preverim. Ampak z Lj pa nisem, cca 30km stran, smer Grosuplje. lp, anitram1 Sporočilo je spremenil(a) anitram1 dne 05. sep 2008 17:08:45

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

5. sep 2008 21:24

Šele danes, ko sem prebrala to temo, sem se spomnila, da bi lahko tudi tukaj na forumu vprašala za kolo. Tudi mi iščemo kakšno staro kolo, bi ga tudi kupili. Sin ga potrebuje za po Ljubljani, mora biti v voznem stanju, pa absolutno ne sme biti predober. Lani je imel sicer staro kolo, ki ga verjetno ne bi nihče več kupil, bil pa je gorski s prestavami in v dveh dneh so ga ukradli, kljub zelo dobri ključavnici. Sedaj pešači, ker pa ima do šole kar precej in kar mora tja 3X na teden po 2X na dan, bi zelo rad imel kolo. Veri, kje pa je ta dražba in mogoče veš kdaj oz. kako lahko to izvem ? LENČA

tutifruti  

član od: 21.10.2005

sporočila: 151

5. sep 2008 22:18

Pri nas sta nekje na podstrešju dva kolesa moški in ženski. Mogoče bi bilo treba plašče in zračnice zamenjat ker že več let stojita. Sta pa na prestave -aurora in rog. Smo pa 50 km iz Lj. tutifruti

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. sep 2008 15:36

Imamo staro gorsko kolo, trenutno ima prazne zračnice, ker ga že leta nihče ne vozi. Za vozit je OK, nikakor pa ni neka super kvaliteta. Z veseljem ga podarim. Sem iz Kamnika. tulka

pekarnica  

član od: 6.3.2006

sporočila: 49

7. sep 2008 16:33

ola! Jaz imam žensko gorsko kolo za prodat, in sicer bi ga rada prodala za simbolno ceno, saj sem tudi sama študentka in pač vsak cent prav pride. Drugače pa sem ga pripravljena tud podarit.če je kdo še zmeraj zainteresiran mi naj prosim sporoči. lp pekarnica

VALENTINA2  

član od: 1.8.2007

sporočila: 34

8. sep 2008 13:42

Hvala vsem, ki ste se odzvali na prošnjo. Ker je problem z prevzemom oz. prevozom kolesa, bo poizkušala dobiti kolo kje v Ljubljani, v nasprotnem primeru pa bo kontaktirala nekoga izmed vas. Hvala. VALENTINA2

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

8. sep 2008 20:37

Tudi jaz se zahvaljujem za vašo prijaznost, žal so naše izkušnje take, da gorska kolesa prehitro ukradejo in se tudi menjava zračnic ne splača. Še nakup ključavnice se komaj splača. Samo prvo leto mu je uspelo skoraj celo šolsko leto obdržati kolo, takrat je imel Ponija. Sicer bi raje imel malo večjega, ker ima letos šolo bolj oddaljeno in mora več prekolesariti. Pravi, da ga bo verjetno sam priskrbel, kar mu tudi vožnja s trolo bolj malo koristi. Vmes mora še prestopati in s tem izgubi še več časa. LENČA

BigDaddy  

član od: 28.12.2005

sporočila: 28

8. sep 2008 21:19

Žensko mestno kolo Holland na voljo zastonj v Ljubljani.Aja, ima celo košarico na balanci... BigDaddy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti