Iščem prijateljico prijatelju....

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

4. sep 2008 21:28

mamamia je napisal/a:
Sicer pa pravijo, da moški sanjajrijo o blondinkah, rdečelaske so za avanture, življenje pa preživijo z rjavolaskami. Ziher je ziher...

No, spet smo malo zašli...Mamamia

mamamia
Hih, se sreca, da nam je bog dal vodikov peroksid in ostale plemenite kemikalije ..:)))))))))

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

4. sep 2008 21:37

mamamia je napisal/a:

 

Sicer pa pravijo, da moški sanjajrijo o blondinkah, rdečelaske so za avanture, življenje pa preživijo z rjavolaskami. Ziher je ziher...

 

No, spet smo malo zašli...Mamamia

mamamia
O madona, zdaj se grem pa takoj barvat!!!! Sem namreč naravno rdečelaska... Issi

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. sep 2008 21:44

mamamia je napisal/a:

Sicer pa pravijo, da moški sanjajrijo o blondinkah, rdečelaske so za avanture, življenje pa preživijo z rjavolaskami. Ziher je ziher...

 

No, spet smo malo zašli...Mamamia

mamamia

 

Se bom nehala barvat na rjavo..... kaj moški počnejo s sivolaskami???? (da zvem, predno izberem novo barvo )

LP

cervus

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2008 21:50

frina je napisal/a:

 

Ko gledam MM v Nekateri so za vroče, ( se tudi ve, da ne zaradi Sugar), je po moje MM zanesljivo predebela, pa proporoci gor ali dol.

F r i n a

 

Hvala frina.... nevem kaj se spotikaš ob moje obline

 

 

MM

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. sep 2008 22:08

Hehehe, a veš, da sem jaz tudi nate pomislila, kje si kakšne mere omenjala, šele potem mi je na misel prišla "Mrlin Morlon" kot je rekel en moj sošolec. Atina

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

4. sep 2008 23:10

Dragi člani kulinarike, meni se zdi da ste nasploh zašli s teme. Tukaj resno iščejo prijateljico za prijatelja od naše članice, vidim da vsi se norca delate , komentirate nasploh nepomembne stvari in oblikujete postave, karakterje i nevem kaj še. Vse samske ženske ki ustrezajo tem profilom ki ga iščejo naj se javijo, druge pa naj utihnejo. Če koga poznate ki bi se rad javil na ta oglas potem pomagajte, če pa ne nadaljujte z vsakdanjim življenjem in glejte svoja posla. LP TinaTina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. sep 2008 23:34

TinaTina je napisal/a:
Dragi člani kulinarike, meni se zdi da ste nasploh zašli s teme. Tukaj resno iščejo prijateljico za prijatelja od naše članice, vidim da vsi se norca delate , komentirate nasploh nepomembne stvari in oblikujete postave, karakterje i nevem kaj še. Vse samske ženske ki ustrezajo tem profilom ki ga iščejo naj se javijo, druge pa naj utihnejo. Če koga poznate ki bi se rad javil na ta oglas potem pomagajte, če pa ne nadaljujte z vsakdanjim življenjem in glejte svoja posla. LP TinaTina

S tem se pa ne strinjam, tukaj gor smo zbrani sami fajn ljudje, ki smemo govoriti o vsemu, dokler je v mejah zdrave pameti. In vse to, čemur ti praviš neresnost, zraven paše. kaj si pa mislila, da bo katera kar tule napisala, da se pa ona vidi v teh proporcih. Prijateljica prijatelja je že vedela, kaj lahko pričakuje, saj je to tudi sama omenila. In zaenkrat se nihče iz nikogar ne dela norca, torej...  Tiste tvoje "nepomembne" stvari za moje pojme niso nepomembne, to so naše lastnosti, hočeš nočeš.

 

Obstaja zadeva, ki se ji reče filter, si jo glede na to, da živimo v svobodni državi, kjer lahko vsaj uradno vsak pove svoje mnenje (se pravi ti, jaz in vse ter vsi zgoraj pisoči), vklopi, če te pripombe tako zelo motijo. No, razen če te dečko zanima...

 

Do zdaj je še vsaka tema na dotično vsebino ratala hec. A ne, dečve in dečki...

Loni Makaroni

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2008 23:37

Uuuuuuuuuuuu kaj pa je zdaj to?

 

Mislim, da včasih paše kakšna tema, da se malce pošalilmo in poveselimo.

(ČE bo katera zainteresirana, grem pa stavit da ne bo tukaj javno o tem razpravljala, ampak se bo raje oglasila na zs).

 

... in še zanalašč ne bom utihnila!

MM

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2008 23:40

He he Loni.

"pudgurke" smo pa precej skladne in hitre v "obrambi"

MM

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. sep 2008 8:11

Tinatina, meni se zdi neumno pričakovati, da se bojo tu oglašale samo tiste, ki so zainteresirane. Te se bojo oglašale preko zasebnih sporočil, ali pa morajo biti res drzne, da se izpostavijo tlele. Torej, če postov nebi bilo, bi tema že kdaj šla s strani in bi jo redko kdo sploh še našel. Tako pa se s pisanjem umestnih in manj umestnih komentarjev tema ohranja na prvi strani in je več možnosti, da jo opazi "ta prava". Pa še ena stvar, kako pa si pričakovala, da če daš "ženitovanjski" oglas na kulinarični forum, da bo ostalo samo pri enem sporočilu? matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti