Iščem prijateljico prijatelju....

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2008 13:19

Andda, ponavljam predlog izpred dveh strani nazaj - ker nas je vmes v drugo smer odneslo - naj se frend vpiše v plesni tečaj. Meni ravno pravi sveže ločena znanka, da je v salsa klubih precej singlesov in ona tudi zdaj tja hodi in je kar zabavno. Plus dilema okrog geštela odpade, ker v plesu so ljudje kar gibki. Vendelina jr.

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

4. sep 2008 13:27

Zakaj pa se ne bi tvoj prijatelj sam pojavil na KulSlo in kakšno napisal - saj smo luštna družba, a ne? Ne reč, da nima časa, saj lahko komentira tudi ponoči. Pa še kuharske veščine bi izpopolnil...

Nasja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2008 13:28

Lady Karmina, glede zadevnega mammamia-džemsbonda-brosnana, se mi pa zdi, da je človek vedno bolj preferiral ženske s konfekcijsko številko 42-44 - sklepam na temelju fotk njegove žene in na temelju tega, kakšni so gabariti tistega ljubljanskega bondovega dekleta izpred petnjast let nazaj (ker v našem mestu se itak vsi poznamo...). Plus moraš računati, da ta nesrečni anglosaksonski svet tako blazno kalorično žre, da imajo čisto drugačne kriterije o tem, kaj je špehnato, kot mi. Saj že če greš malo po Londonu, da ne govorim o ameriškem kontinentu, pa tudi Aussiji grejo v to smer....vse kar izgleda kolikor toliko solidno, simetrično in ne-debelo ....so medijski ali pa teatrski ljudje. Običajen folk je pa takšen, da kar ne moreš verjeti, pa imaš malo usta odprta....mi lahko vsi, ki so letovali v Španiji/Grčiji pritrdijo, kako špehnato so bili Angleži in zlasti Angležinje tam zastopani.... Vendelina jr.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. sep 2008 13:39

Vendelina jr. je napisal/a:
vse kar izgleda kolikor toliko solidno, simetrično in ne-debelo ....so medijski ali pa teatrski ljudje. Vendelina jr.
In pa uni, ki sedijo v občinstvu pri Oprah;) Včasih se prav vprašam, kako v tej oddaji vedno najdejo toliko lepih žensk, sveže sfriziranih in lepo (malo klasično sicer) oblečenih, ko pa v drugih oddajah z ameriškega trga prevladujejo debeli ljudje v izzivalnih in premajhnih oblačilih... matilda

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2008 13:41

Z avdicijo, matilda, z avdicijo.... Vendelina jr.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. sep 2008 13:46

ja, z avdicijo... ampak vseeno jih mora biti kar veliko, glede na kilometrino tete oprah... matilda

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. sep 2008 14:54

Vljudo naprošam, da o Piercu Brosnanu ne pišete, ker mi močno pada koncentracija.  

Očitno ni edina sreča, da si lahko prepričana, da te bodo v primeru naravne katastrofe, ugrabitve in podobnih zadev, če si starejša od 50, rešili najprej. Moram seznam pridobitev po 50., ki ga bom jutri prebrala ,dopolniti, da mi ni treba razmišljat o povpraševanju, z mojega gledišča neprimernega kandidata.

Me zanima, če pride na prvi zmenek s tehtnico, šiviljskim metrom, da izloči tiste, ki nimajo razmerja MM ( ki je bila za moj okus itaq predebela), amapak je imela najbolj seksi razmerje,  pregleda osebno izkaznico, če je naslov pravilen. Mogoče je treba prinest s sabo tudi kopijo ( dovolj rejene) diplome. Prisežem, da se po udarcu z mojo še nekaj časa ne bi streznil.

Imam  dovolj razlogov, da ne maram takega naštimavanja zmenkov na slepo. 

F r i n a

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. sep 2008 14:57

Meni je pa tip všeč, že mora biti malo na hece, če našo anddo v boj pošlje na kulinarični forum...

 

Tiste malo bolj okrogle ga pa lahko skušajo prepričat z rekom, da lepega telesa ni nikdar preveč. Ali, sposojeno z juga, bolje da ljulja nego na žulja...

 

Mamamia

mamamia

andda  

član od: 3.10.2007

sporočila: 70

4. sep 2008 14:59

Frina, dej no.... če je človek pač rekel, da bi rad eno s solidno postavo, ni treba, da se zdaj pol ženske populacije počuti ogrožene. Ne pretiravat. In ne, ne bo prišel z metrom in tehtnico in ne bo gledal osebne, pa tudi diploma ni pomembna, velikokrat nič ne pomaga, pa če je še tako ugledna... andda

andda  

član od: 3.10.2007

sporočila: 70

4. sep 2008 15:03

Mamamia, prav imaš. Samo odziv je slab, do zdaj niti ene kandidatke, ki bi bila pripravljena probat. Dajmo, punce, a res ni nobena pripravljena niti poskusit? Verjetno bo res moral na kakšen tečaj salse... andda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti