Ferrero rocher

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

15. jun 2010 18:46

Hvala Lizzie. Sem izbrskala še enega s.p., pa bomo jutri videli... Sicer pa se odvija prava iskalna akcija (pomoč dobila tam, kjer je nagradna za Kinder kode in so zelo prijazni in razumevajoči). Vanja_v_ZDA, čeprav še nisem prebrala vseh postov na forumu, imam občutek, da si lastnica prodajalne. paulinne

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. jun 2010 18:56

paulinne je napisal/a:
Hvala Lizzie. Vanja_v_ZDA, čeprav še nisem prebrala vseh postov na forumu, imam občutek, da si lastnica prodajalne. paulinne

 

Niti približno nisem lastnica prodajalne, na žalost.  Na zalogi jih imam zato, ker jih mož neznansko obožuje že od časov, ko smo jih švercali iz Italije. Bi rekla, da vsak dan poje en bonbonček. Meni je všeč, ker so lepo pakirani in so krasna dekoracija v lepem lončku na pultu. Kupujem jih v večjih paketih, okrog 50 na škatlo.

 

 

 

Vanja

Rakuncek  

član od: 29.12.2008

sporočila: 79

15. jun 2010 20:21

Ali kdo kaj ve, kaj je s čokoladicami Dove, sladoledi Dove? Včasih se jih je dalo dobiti, zdaj jih pa v Sloveniji ni nikjer več, razen v enem paketu v Müllerju, kjer so zraven še mini čokoladice Snickers, Bounty, Twix...Ampak tisto je brezveze, meni so ravno te Dove čokoladice najboljše in jih povsod iščem in nikjer jih ni. Rakuncek

pi.kica  

član od: 19.8.2007

sporočila: 75

15. jun 2010 21:19

Za Ferrerro ni več tisti uvoznik, kot ga je navedla Lizzie, temveč je Atlantic trade. Atlantic trade takih Kinder jajčk v paketu , kot jih iščeš ti, paulinne, ne uvaža, to pomeni, da jih gotovo nimajo tiste trgovske verige, ki jih s Ferrerom oskrbuje Atlantic trade. ( Spar, Mercator, Tuš) Muller pa uvaža sam, zato bi morda imeli tam. Del Ferrerovega asortimana sam uvaža tudi Leclerc, zato tudi tam poglej.

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

16. jun 2010 14:10

Vse te sladkiše sem danes videla v Maksiju spodaj, brez heca. In res ne vem, zakaj jih ne bi bilo. Potem se čez poletje ne bi prodajala čokolada. Malčica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

21. jun 2010 20:02

vse te sladkiše v našem Sparu (sg) zdaj prodajajo po akcijskih cenah. eh, to je dobra politika, da potem komaj čakaš, da bo spet Mon chery v prodaji, no sem si nekaj akcijskih škatlic nakupila na zalogo. klavdija

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

21. jun 2010 20:14

Glede na tole temo, sem tudi sama debelo pogledala pred par dnevi, ko sem v Mercatorju v Šiški videla Ferrero & Co. in to v nobeni akciji... strelka

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

21. jun 2010 21:52

Hvala vsem za odgovore in mnenja. Vendar dejansko en del izdelkov umaknejo iz prodaje, kar poglejte Kinder jajčka, ki so na poletje v drugi izvedbi. Poleg so samo še tista iz "stare zaloge". To in še druge stvari mi je med drugim razložila vodja franšizne prodajalne. Na tisto pakiranje, pa bom menda morala počakati do božiča. Tudi v Mullerju (trenutno jih tam ni). Smo pač manjše tržišče. K sreči ima moj zbiralec dovolj razumevanja in potrpljenja. Čakam pa še na odgovor uvoznika iz Hrvaške (pri nas imamo samo posrednike). paulinne

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

22. jun 2010 9:09

madonca, sem šla na njihovo stran pa vidim da imajo spet en nov okus Yogurette bo treba kar v Müllerja, http://www.ferrero.de/ tukaj je fajn pogledat zgodovino - listat to njihovo knjigico tole sem pa na eni strani prebrala Ferrero produziert in mehreren EU-Staaten, darunter Polen und Italien - der deutsche Produktionsstandort ist Stadtallendorf. Die "Sommerpause" benötigt Ferrero hauptsächlich für sich selbst, wenn die Produktionsanlagen gewartet und umgebaut werden ruht für einige Produkte der Betrieb. Wie bei allen Schokoladenherstellern wandern die fertigen Stücke natürlich erst einmal ins Kühlhaus, egal ob Sommer oder Winter... mit der Umgebungstemperatur hat es also garnichts zu tun. na tej strani je pa še več njihovih odgovorov na to temo http://www.ferrero.de/produkte/fragen.aspx?index=5# gibt es die Sommerpause? klavdija Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 22. 2010 09:21 Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 22. 2010 09:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti