Herbalife

tema je zaklenjena

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

23. avg 2008 19:20

Danes sem bila prav tako v eni od trgovin in sem malo gledala te napitke in so ful cenejši..ampak ne vem zakaj je potem herba tako draga Visy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. avg 2008 20:02

Vusage, ker se pač prodaja, kot se prodaja....malo skrivnostno, ne pa na policah trgovin...premisli....

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

24. avg 2008 8:23

A pa mislite, da to ce ni na policah, da je cudno ali kako? Ne vem ...saj je ogromno stvari, ki se tako prodajajo pa so dobre.. Visy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

24. avg 2008 8:40

In ustrezno drage, ne? Precenjene zanesljivo. V to sem prepričana.

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

24. avg 2008 9:24

Še moj komentar.

 

Moj oči je pri svojih 53-ih v dveh mesecih s pomočjo hedrbe shujšal 11 kg, sedaj jih tudi s pomočjo herbe uspešno vzdržuje.

Res se je "diete" držal strogo!!! Koža se mu je, kljub letom, lepo stisnila in ni mlahava. Delal pa je vaje za noge, stagna in precej je hodil. Ko je bil na zdravniškem pregldu, zdravnik ni mogel verjet, da tako odlične izvide. Nič sladkorja, nič holesterola (en pregled prej je bilo vse tik na meji).

 

Po očijevem priporočilu je herbo začel jemati njegov kolega. Je sladkorni bolnik. Z rednim jemanjem sicer ni shujšal, se mu je pa stanje sldkorne izboljšalo. In sicer so mu takoj zmanjšali dozo zdravil. Je zelo hvaležen, da smo mu povedali za to zadevo.

 

Sama uživam herbo občasno. Z disciplino in malo sprehodov se da super shujšat. Jaz sem jih v prvi rundi 6, sedaj pa jih samo vzdržujem. Telo se lepo stiska in oblikuje postava. Hočeš nočeš je tako. Vsaj pri meni. Se pa že pripravljam na novo kuro. Vitamine, omego, minerale, vlaknine, ... pa itak uživam redno.

 

Moja stara mama tudi pije herbo, samo 1x na dan, pa se ji je prebava zelo izboljšala.

 

Tako... z naše strani... ni slabih izkušenj.

 

Lp

MM

MSZ  

član od: 11.8.2008

sporočila: 5

24. avg 2008 19:15

Jaz pa nimam dobrih izkušenj s herbo. Ni mi sicer škodilo, pomagalo pa tudo ne (jemala sem zaradi hudih migrenskih napadov). Jemala sem 9 mesecev, pa ni bilo nobene spremembe, razen v moji denarnici. Sedaj se držim diete (nič čokolade, sira, vina,...) pa se počutim tako dobro, kot še nikoli, migrene so pojavljalo zelo poredko, pa še takrat hitro izzvenijo. Lp, Mateja MSZ

jasmina21  

član od: 26.1.2011

sporočila: 22

26. mar 2011 19:04

mene zanim pa kako lahko s herbo lahko shujšate če se nič recimo ne gibas,ker vsebuje toliko sladkorja da je malo to much!!mislim da ce pijes to herbo je potrebna tudi aktivnost!!! jasmina21

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti