Umetniške ure

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

tema odprta - 1. jul 2008 21:54 | ogledi: 2.270 | odgovori: 18

Lepo prosim za kakšno dobro idejo umetniške stenske ali prostostoječe ure. Rabim za izvedbo.Po možnosti na kako tipično slovensko temo, ni pa nujno. Pregooglala sem že precej, pa ne najdem nič kaj pametnega. Kaj je vam všeč?

lesnik

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

2. jul 2008 11:58

Najlepša hvala, vendar to še ni tisto, kar iščem. Še kaka ideja? Morda bolj na slovensko tematiko? lesnik

ursulinka  

član od: 12.6.2008

sporočila: 92

2. jul 2008 12:52

majamarko ali si ti sama že kdaj kupovala v tej trgovini ika? me malo zanimajo cene,saj na njihovi spletni strani nisem našla cenika... zanima me pa konkretno za tale unikaten nakit, natančneje kak prstan...? rabim za darilo, pa se mi zdi super ideja....aja zanima me tudi to, ali se da kupiti samo tam v trgovini, ali se da mogoče zadeve tudi kako naročiti? ursulinka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

2. jul 2008 13:01

prav kupovala še nisem, so pa luštne reči, sploh za darila, cenovno pa...saj veš kako je...ročna dela se cenijo...glede prodaje po internetu pa dvomim so le izdelki kjer ne reskiraš...lahko pa pokličeš in vprašaš

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti