Vrhunski vege kuhar, restavracija- sploh obstaja?

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

tema odprta - 1. jul 2008 10:45 | ogledi: 2.019 | odgovori: 2

Ko sem ter tja prebiramo o raznih vrhunskih kuharjih in restavracijah- a sploh kje obstaja kaj vrhunskega brez mesa? A si lahko vrhunski kuhar, če ne pripravljaš mesnih jedi? Ali je restavracija lahko vrhunska, če ne streže mesa? Sicer nisem vegetarijanka, imam pa rajši zelenjavo kot meso...

alibaba

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

1. jul 2008 11:24

So vrhunske in so vege, ne vem, če obstaja v Slo. nekaj, kar je oboje hkrati... Ker v tisti vege, kjer sem bila jaz, o vrhunskosti ne da ni bilo sledu ali govora, ampak hm, no, bom rajši tiho;) (bljak bljak bljak - pa imam zelo rada zelenjavo) Sicer pa v vrhunski navadni restavraciji gotovo dobiš na izbiro precej vege jedi. Vsekakor se restavraciji splača bit zanimiv za čim večji krog ljudi, sploh je pa problem pri vrhunskih restavracija, ker gurmani navadno niso vegetarijanci... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti