Sanjsko potovanje zame ,zate...

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

tema odprta - 27. jun 2008 12:34 | ogledi: 2.017 | odgovori: 3

Mnogo je stvari ,ki si jih želimo doživeti,zato odpiram temo v kateri lahko malo skupaj  sanjamo ,kateri sanjski kraj ,mesto ali državo bi obiskali ,če bi bilo seveda možno.Jaz si že od nekdaj želim obiskati Avstralijo,kaj pa vi?Dajmo malo skupaj sanjati  ,kako bi bilo ,če bi lahko.....??

LP

marjeta10

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. jun 2008 12:51

o tem smo se pa letos že pogovarjali http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1327 ampak pri meni je prišlo do spremembe, portugalska je še vedno želja, je prišlo žal potem do spremembe destinacije (cenovno močno ugodnejša zadeva čeprav vseeno atraktivna), pa drugič... je pa še irska na mojem seznamu... Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 27. jun 2008 12:53:40

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

28. jun 2008 20:37

Vleče me v Grčijo , pa Egipt, pa Ciper....ampak od nekdaj sanjam pa sever - Norveška, Švedska, Skandinavija, Finska... No, ja , pa kakšen Mauricius...Bo treba kmalu začeti, če ne bo zmanjkalo volje, časa pa še kaj... LP, Rmeli Rmeli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti