Kaj bi vi vozili,kateri je vaš sanjski avto.

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

26. jun 2008 22:18

No moj sanjski avto: ga imam! Končno sem prišla do avta s klimo!!! Drugače pa obstajajo tudi visoko leteče sanje male deklice, o tem pa ne bi... špelči

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

26. jun 2008 22:19

He he jernej.

So tudi mene že srbeli prsti, da bi vprašala kako in kaj je s tem WRANom. Pa sem se premislila. Sem raje na klepetalnici eno rakla z družbo o tem tiču

Je pa res, da v nobeni "njegovi" temi ne zdrži dolgo, da ne bi malce "špiknil" takole med vrsticami

MM

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

27. jun 2008 16:12

Pišemo in pogovarjamo se o sanjskem avtu ne pa o brezglavem in nesramnem špikanju.Meni se zdi da imamo vsi kakšne lepe želje,ki so komaj dosegljive ampak lepo pa je pa naj še kdo reče da ni lepo sanjati. mark5

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

27. jun 2008 16:54

Pred petimi minutami sem si ogledala video o vozilih VW z vgrajeno napravo za parkiranje: poišče ti prosto parkirno mesto in potem sam bočno parkira - no sklopko, plin ali zavoro moraš sam uporabljat, volana pa se ni treba dotikat - skratka sanjsko za take voznice (in voznike), ki nam je bočno parkiranje z velikim avtom v kakšen majhen boks, nočna mora.

No sicer pa si jaz v bodočnosti želim kakšnega lepotca iz Toyotinih vrst - samo bo menda kar pri željah ostalo.

rrr

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. jun 2008 20:37

kobra 1 je napisal/a:

Nimam sanjskega avta. Pomeni mi toliko, da pridem iz kraja A v kraj B ... Seveda, nekaj (varnega) konforta tudi tudi prija, da ne omenjam klime v teh vročih dneh.

kobra 1

To se pa čist strinjam.

Glede klime: vsi moji dosedanji avti so imeli klimo, vsaj po mojih kriterijih. Saj veste, tisti " hebl " ki ga daš na rdeče in potem noter piha topel " luft ", edino morda par dni v letu  te klime ni treba uporabljat. Tako mi, ki nas zmeraj zebe.

ežoj

Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 27. jun 2008 20:38:45

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. jun 2008 20:53

ribaracarak je napisal/a:

Pred petimi minutami sem si ogledala video o vozilih VW z vgrajeno napravo za parkiranje: poišče ti prosto parkirno mesto in potem sam bočno parkira - no sklopko, plin ali zavoro moraš sam uporabljat, volana pa se ni treba dotikat - skratka sanjsko za take voznice (in voznike), ki nam je bočno parkiranje z velikim avtom v kakšen majhen boks, nočna mora.

rrr
Jooooj, potem je pa tak moj sanjski avto, pa ravno sem hotela napisati, da nimam sanjskega avta! Atina

neznan uporabnik

29. jun 2008 21:19

ej moja to pa ne bo težko uresničit. v vsaki vasi že prodajajo BMW - je. pa lep pozdrav. *****

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti