Računalniški program za diktafon

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

tema odprta - 11. jun 2008 14:28 | ogledi: 1.308 | odgovori: 5

Vem, da je tema daleč od kulinaričnih pa bom vseeno vprašala, ker več glav več več. Ali kdo ve, če sploh obstaja in če ja, kje bi se dalo kupiti računalniški program, ki bi pretvoril zapis na diktafonu v pisno besedo- da bi avtomatsko naredil zapis v Wordu in da ni potrebno posnetega poslušat in prepisovat na računalnik. To še posebej v primeru slabših in dolgih posnetkov.

Za tak program sem že spraševala po razno raznih trgovinah z računalniško opremo, pa po stricu Google, itd...pa nikjer nič.

lp, J.

jagodas

*T*A*N*J*A*  

član od: 27.11.2007

sporočila: 30

11. jun 2008 16:30

JOJ, rada bi ti pomagala, k sm delala enkrat prek študenta na tem programu, pa se ne spomnim več kako se reče. Priporočam pa ti, pokliči v zdravilišča, kjer doktarji diktirajo na kasetke še, kjer nimajo še prek elektronske pošte, pa ti bodo informatiki mogoče hoteli pomagat. Mogoče celo kakšna bolnica ali podobno. Lp. *T*A*N*J*A*

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

11. jun 2008 17:16

Draga jagodas, ker trenutno nimam časa, da bi šla brskat sama, ti predlagam naslednje - v google vtipkaj "voice recognition software" in pregleduj zadetke, sigurno boš kaj našla katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

brigitao  

član od: 28.12.2006

sporočila: 21

23. sep 2008 7:49

Spoštovani! Bom tukaj vprašala. Ali mogoče kdo ve kje na Wordu lahko prebereš koliko znakov je uporabljenih v določenem tekstu brez presledkov. Že vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč. brigitao

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

23. sep 2008 7:56

V word 2003 greš na Tools (orodja) - word count (štetje besed), pa ti izpiše št. besed, znakov s presledki in brez itd. LP RadaJem

brigitao  

član od: 28.12.2006

sporočila: 21

23. sep 2008 7:59

Najlepša hvala za pomoč. brigitao

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti