Končno toplo

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

1. jun 2008 18:16

Mi smo tudi po 19.7. na Pagu za dva tedna-v Novalji. Se bi lahko organizirali malo. Sicer pa odhajamo v kratkem (verjetno že v soboto) na eno križarjenje po zahodnem Sredozemlju. Me prav firbec muči kako bo. jass

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. jun 2008 19:19

ZAČETNICA je napisal/a:
Mamamia pa te ni strah v Iran it? Začetnica

 

Česa bi me pa bilo strah? Če jih Bush napade bomo še kaj zraven doživeli , sicer je pa Iran zelo varna država, do tujcev so prijazni, prav toplo jih sprejemajo, tako so nam vsaj povedali tisti, ki so tam že bili.

Tudi ruta okoli glave me ne moti, pa hlače do gležnjev in rokavi do zapestja prav tako ne. Če je pri njih tak red, to spoštujem, sicer se mi pa zdi, da ima Iran kot ena zibelk civilzacije toliko lepih stvari, ki si jih je vredno ogledati, da sem prav vesela, da nam je letos uspelo organizirati to pot. In ogledali si bomo dobršen del države.

 

Tako da če ovemu Američanu kaj kapne v glavo od konca junija do srede julija, mi zaželite srečno vrnitev...

 

Mamamia

mamamia

Sarit  

član od: 16.6.2008

sporočila: 3

16. jun 2008 16:12

čau :D jaz grem tudi v Turčijo v hotel Incekum beach resort, 26.6.2008 gre še kdo? sem iz Kranja.. pišite kaj, LP! Sarit

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

16. jun 2008 16:39

Mamamia, bravo! Iran je moja velika želja in ni vrag, da si je kmalu ne bi uresničila! Poznam nekoga, ki je bil tam zelooooooo velikokrat in je zaljubljen v državo in ljudi. Mislim, da se boš imela čudovito! Veš kaj, zvrtaj, če je kakšen tipični isfahanski recept. Da se vsaj malo potolažim do takrat, ko me pot zanese tja! fresh

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jun 2008 17:25

fresh, v treh tednih bom menda ja izvrtala še kaj isfahanskega....pa v yazdu so menda najboljše sladice na svetu...

Ti bom natančno poročala, ti prenesla izkušnje in morda priporočala še kaj...nas gre najhna skupina, lepo počasi bomo krožili po državi, kaže celo, da nam bo uspelo, pred letom iz teherana domov, skočit še do Kaspijskega jezera.

 

Ja, tudi nekaj parov dolgih hlač že imam, pa srajce z dolgimi rokavi in nekaj rut, da ne bo težav na poti.

Tudi z nami sta dva , ki sta bila z družino po ene mesec v Iranu in so nam seveda podrobnoporočali, eden od njiju je tudi izvrsten fotograf, tako da je bilo tudi za videti veliko. Pa že to, kar se po internetu vidi, kaže, kaj vse se v tej državi skriva.

Da o kulinariki ne govorim...

 

Pozdrav, Mamamia

 

 

mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

16. jun 2008 17:36

Jaz grem pa najprej sredi julija na morje na Hrvaško, septembra pa (če bo ostalo dovolj denarja) še malo po Portugalski. Že drugič, prvič me je začarala Saša

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

16. jun 2008 19:36

sarit, potem se pa vidimo - isti termin v istem hotelu. Najbrž gremo že iz Brnika skupaj robida

arksi  

član od: 27.9.2007

sporočila: 24

16. jun 2008 20:04

No midva pa greva 25. junija za par dni ob Gardsko jezero. Dvakrat obiščeva opero v Veroni,na prostem v areni.Upam, da bo vreme lepo in toplo.Lansko leto ob istem času je bilo zelo, zelo vroče.Potem pa konec julija za nekaj dni na Hrvaško. Lep dopust vsem . arksi

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

16. jun 2008 22:40

Oh, dopust....v četrtek 19.6 odhajava na Karpatos - Grčija za sedem dni....Komaj čakam Escada

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

16. jun 2008 22:48

midva greva v petek na Krk, jutri pa zadnji izpit pred počitnicami... ycrna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti