Magična kroglica za pranje perila

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. maj 2009 21:30

Cila, drugi si pa roke mencajo ob dobičku.

Raje kupim poštene čevlje. Me spravijo v dobro voljo, pa nič mi ni treba analizirat in upat na nevidne sile. Se kar dizajnerju zahvalim lep dizajn, pa je.  Slednji vsaj odkrito dodajo ceno svojega imena izdelku, ki ga prodajajo. Če pa kdo misli, da sem jih preplačala, pa naj.

Sicer pa vsakemu svoje. Samo da se imamo radi.

Vanja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. maj 2009 5:12

Cila in Vanja, če bi vama padlo zdravje na nulo kot je meni in doktorji bi vaju odpisali, bi tudi iskale možnosti za izboljšanje. Možnosti je nešteto, samo zagrabiti jih je treba na pravem koncu.

Jaz sem to možnost dodobra izkoristila, še danes sem med živimi.

Pa fajn mi bodita.

Kyara

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. maj 2009 5:43

Kyara, me neskončno veseli, da si OK. Ampak, stanje se je tebi popravilo zaradi tvojega pozitivnega odnosa in ne zato, ker bi imelo neka naštikana zadeva čarobno moč.

Kar sama sebe potrepljaj po rami, si zaslužiš.

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 07. 2009 05:43

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. maj 2009 6:05

Ne bi na forumu naprej o tem, če te kej zanima, lahko privat naprej.

Kyara

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

7. maj 2009 9:26

Ja kakšna je pa to čudežna magična kroglica?Jaz za pranje rabim manj praška ker je dovolj močan in ni potrebno da z njim razsipavamo,meni lepo opere mogoče je dobro izbrati dober prašek,ki pa je včasih malo dražji ga pa manj porabiš pa se zravna. mark5

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. maj 2009 12:54

Preberi nazaj, tam piše. Za mene je čudovita, pere se lahko tudi brez praška.

Kyara

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

8. maj 2009 11:16

Super je ta kroglica. Sploh če imate v družini kakšne alergije na detergente. lana_s

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

8. maj 2009 20:51

Mogoče pa le poskusim saj sem preizkusila že vse mogoče,no upam da bo dobro,samo to še kje jo pa lahko kupim. mark5

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

8. maj 2009 21:51

moja kolegica jo ravno danes kupila v Sanolaborju, moja pa je iz Sončnice regica

Justinica  

član od: 8.5.2009

sporočila: 1

8. maj 2009 22:25

Ojla, jaz sem ravno danes kupila to magično kroglo, ki je zelene barve. Baje, da je zelo dobra in hitro dobiš kupnino s tem, ko prišparaš pri prašku. Takoj jutri jo bom dala na sonce, ker moraš to narediti pred prvo uporabo in potem enkrat na mesec. Potem pa grem v akcijo. Komaj čakam. Za informacijo, zanjo sem plačala 30 EUR. O škodljivosti pralnega praška in mehčalca pa tole: sicer v družini nima noben problemov z alergijami, vendar sem nekaj časa uporabljala namesto mehčalca alkoholni kis. Malo sem ga dala v predalček, kamor sem dala prašek, malo pa v predalček namesto mehčalca (vsega skupaj cca. 1 dcl). Se je zelo obneslo. Uporabljam pa tudi Justov detergent NR plus, in sicer tako da dam manj praška in 1 žlico NR-ja, ki tudi odlično odstrani madeže. čao

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti