Pozor ,goljufija

Petra 1  

član od: 30.1.2008

sporočila: 43

15. maj 2008 18:39

sem vesela, da sem kanta za smeti kamor mečete svoje zgražanje, frina pa je ( vesela sem ) dobra plat te zgodbe. ampak še vedno trdim: tega gospoda se je lovilo že pred 6 leti, ko je bilo na podobnem forumu, veliko oškodovancev...naredili niso nič... potem je bilo na POP TV , v Preverjeno... pa spet niso naredili nič......moje razmišljanje ZAKAJ? 1. zato , ker je neulovljiv. 2. ker ga oglaševalski zakon ščiti...vsak lahko objavlja , kjerkoli, na lastno odgovornost, noben oglaševalski medij , ne odgovarja za verodostojnost oglasa...to oglaševalec podpiše, preden oglaša. 3. npr. celostranski oglas v Delu za en dan je 1000 €, od kje gospodu denar za oglaševanje, če ni dobil dovolj od naivnih SLOVENCEV?... še vedno trdim, zakon akcije in reakcije.....če ni klientov, ni posla! sem za delo na domu...ampak od meni preverjenih oseb...mogoče sosed rabi sestavljanje....ker ima sam s svojo obrtjo preveč dele........nikoli, pa res nikoli, ne bi nasedala takim oglasom...sedaj pa kakor kdo ve. Vse ki me kritizirate, hvala vam za kritiko, ampak ne vem ZA KAJ? Petra 1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. maj 2008 18:58

No, večina zapisov v tej temi se pač ne vrti okoli tvojega, Petra1. Ostali imajo seveda popolnoma legalno pravico do izražanja svojega mnenja, tako, kot jo imaš tudi ti. Kar se v teh zapisih omenja tvojega, je le v zvezi z razlogi, zaradi katerih ljudje nasedajo takim ponudbam.

Za to torej si dobila kritiko (kot praviš ti), od vseh, ki te menda kritizirajo.

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

15. maj 2008 19:03

JOJJOJ drag petra1 saj sploh ni pomembno, kdaj se ga je že preganjalo! mogoče se je pa do sedaj že nabralo toliko in toliko materiala za kakšno obtožnico,..... in če nihče nič ne naredi gre ta svet lahko samo še v tri krasne,...... zakaj se vedno najdete ljudje,ki v dobrem vidite slabo, oz. že iz principa nekaj kontrirate,..... jaz se ne javljam prav hudo veliko ampak ti si me spet iztirila! torej če nimaš kaj lepega povedati v podporo, lahko po enem negativnem odgovoru nehaš, saj si jasno povedala svoje mnenje! frina hvala za pomoč nam vse, če čisto nič drugeega bokdo prebral tole na kulinarkiin že nas je nekaj manj ki bi NASEDLI! lep dan in večer vsem! plopsa

Petra 1  

član od: 30.1.2008

sporočila: 43

15. maj 2008 19:08

hvala rimljanka, ne želim, da se vrtite okoli mene ( sem premajhna riba tu na kulinariki, pa še negativni predznak mam, haha- direktna prodaja ...bljak!!!!...... mogoče ne delam več tega?????) .....ampak si srčno želim, da kulinarika reši vsaj možnost goljufije enega človeka v SLO....če nobeden do sedaj ni uspel????? gofrinaGO!!!!! plopsa...istočasno sva pisali.....lepo, da si se oglasila po dolgem času....lepo, da sem te iztirila, upam, da bom še koga....., da ne bo več nasedal tem oglasom in za pomoč frini!! lp petra Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 15. maj 2008 19:17:04 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 15. maj 2008 19:17:39

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. maj 2008 19:21

Petra: Ne moreš kaj ne da bi se malo propagirala. Da ne bi kdo pozabil, kaj je direktna prodaja?! Petra 1, jaz te ne bom nikoli pozabil... Če ti kaj pomeni...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Petra 1  

član od: 30.1.2008

sporočila: 43

15. maj 2008 19:22

hvala, mi je v veliko čast jernej! Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 15. maj 2008 19:22:44

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. maj 2008 0:34

Ja madona, kje ste bili s takšnim napisom ( pozor, goljufija ), pred leti, ko so mene pokradli. Naj vas spomnem: pred leti sem bil jaz lastnik enega dvomilijonitega dela Slovenije, sedaj pa nisem lastnik niti stomilijonitega dela. Ravno danes na TV so razlagali kako je privatizacija ( beri kraja ) končana ( kar je, je ), sedaj naprej bodo lopovi kradli med sabo ( temu učeno rečejo: koncentracija kapitala. Celo državo so pokradli, vi se pa tukaj razburjate zaradi drobnih kraj.

ežoj

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. maj 2008 10:59

Ežoj, če je bila goljufija, zakaj tega nisi prijavil.

Če nekdo z domnevno goljufijo izpuli iz rok posameznika €184,00 ljudem, ki običajno nimajo ničesar in da to počne nekaznovano nekaj let, je moralna dolžnost, da to prepečiš delati še naprej.

Da ne zgubljam besed o tem, da ima oškodvanec vso pravico, da dejanje prijavi in si denar pribori nazaj.

Mogoče tebi teh €184, ki jih imaš v roki in jih potem nimaš več, res nič ne pomeni. 

Sprašujem se, kako ti pade na pamet, da to imenuješ drobna kraja, ki po tvojem ni vredna nobene besede, kaj šele preprečevanja.

 

Sem prepričana, da bi nepridiprava, ki bi ti sunil rabljene gate s štrika za perilo, žvajznil že kar na kraju samem. Da o tem, da bi nekomu za obljubljeno storitev 92€, pa ti za ta denar ne zagotovi obljubjene, zapisane storitve, ta denar kar pustil, sploh ne izgubljam besed.

 

Me je pa tvoj prispevek užalostil: dobesedno se norčuješ iz mojega napora in tistih težav, ki tebe ne zadenejo. Pri tem gre tudi za tvoj moralni odnos do domnevnega kaznivega dejanja in številnih prekrškov. O morali pa ti ne bom pridigala, ker imaš več izkušenj kot jaz.

Si pripravljen teh mizernih 184€ nakazati vsak mesec na naslov neke humanitarne organizacije? Nisi, ker je tudi zate to kar spodoben denar, kajne ? 

F r i n a

Petra 1  

član od: 30.1.2008

sporočila: 43

16. maj 2008 11:11

ojojoj...frina....prečitaj kaj je ežoj napisal....ne zaganjaj se v zid! Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 16. maj 2008 11:12:49

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. maj 2008 11:46

Poudarek je na Ežojevi oznaki " drobna kraja". Nepotrebna razburjenja.

Kazniva dejanja in prekrški se merijo po teži in zagroženi in je vsako družbeno  zlo.

Petra1, ZS pa ne bereš, kajne ?

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti