Darilo ob prvi "obletnici"

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. maj 2008 13:20

Katka, a ti tud ne moreš nalovit ljudi za na ohcet? Jaz tud ne . No, ravno na zobe se ne mečem zaradi tega (se tudi ne splača, so zdej toooooolk dragi, sploh oni, ki jih lahko tud z wc račko pereš ), če čisto po pravici povem, mi nič ne manjka...saj tebi tudi ne, kajne?

Ognjič

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

6. maj 2008 13:24

Nitta, si videla kaj pomeni beseda... To je to. Ti kar ubogaj Mamamio in Vendelino. Verjami mi, ko boš v mojih letih se boš ob goveji juhici spominjala te obletnice. Mamamia & Vendelina: "Kaj je babi milo, to ji se i snilo" Stojte mi dobro!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. maj 2008 15:02

katka lopatka, daj no. Moja svakinja je že 20 let koruznica, pa vsako obletnico, ko sta se spoznala (hm, simbolično - za pusta...) proslavljata. In mi z njima, jasno. Obletnice poroke pa ne bosta dočakala, ni časa za poroko....

Ali pa se kakšnega datuma spomni s frendicami, gre z njimi tudi prav fino prioslavljat kakšne lepe spomine. Skratka, za slavje se vedno najde reazlog.

 

K dragičkinemu pregovoru (šta ja babi milo, to joj se i snilo - v originalu) pa samo dodatek: če ne sanjaš, se ti tudi uresničit nima kaj.

 

S katko lopatko bi se pa kakšno obletnico splačalo dočakat že zaradi sladice, če ne ne zaradi goveje juhice...

 

Mamamia

 

 

mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

6. maj 2008 16:32

Vendelina jr. je napisal/a:
Kakšna hrana neki, dekle drago? (Tale zvalnik sem sicer skopirala od darling mamamie...) Mlada sta, ni otrok, ki jih je treba dati starim staršem za to, da ima par kaj časa zase...., telesa so mlada in čvrsta, ergo, linžerija, linžerija in linžerija. Droga za ples verjetno nimata, ampak linžerija in striptiz, s tem se proslavlja prva obletnica. Kakšna hrana neki, jagode in smetana zadoščata. Te naj kar on pelje na večerjo, nimaš ti kaj kuhati. Boš itak preostanek življenja.... Ozrioma za kakšno petdeseto obletnico, ko si bo itak želel samo korektno govejo juhico in nič drugega.... Vendelina jr.
Kako se pa jaz s temle postom strinjam, skoraj ni za verjet!!!!!! Loni in Katka, tudi jaz sem svoje obletnice začela štet zelo, zelo pozno a zagotavljam vama, da se je še kako splačalo in da moj ni še na nobeno pozabil Upam, da na nobeno tudi ne bo. Tudi za vaju še pride čas, če bosta hoteli, če ne, pa ne. lp Vesna

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

6. maj 2008 17:21

Joj kako fino fajn da je tak velik odziv in tako veliko super odgovorov, nasvetov... ja res je šele prva obletnica, ampak enkrat je treba začeti (stara sem 20 let)... in mislim da je prvo leto kar najbolj pestro, ko se še spoznavata 2 osebi itd. Ja pozabil je na obletnico...saj res moram ga vprašati kdaj imam rojstni dan, če morda to ve :D ah če bi iskali popolnost... Glede presenečenja je tako, da kuham mu tako ali tako ves čas, ker skupaj živima, glede striptiza in tega, je pri njemu tako da že na tv ko vidi kaj takega mu je to strašno smešno, in če jaz naredim kako tako pozo slučajno kdaj, je smeha polna hiša... ja čudn je ... ampak je moj... :) vesela bom vsakega odgovora pa še strašno zanimivo je za brat kako ostali praznujejo te obletnice, in kakše štorije so že doživeli, so jih jih zakuhali fantje, punce, možje in žene... lep sončen pozdrav! nitta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. maj 2008 17:50

 

Letos, ko sva oba tako "elegantno" pozabila, se je končalo tako, da sem jaz šla v spodnje stanovanje k tašči na kavo in klepet, on se je pa odpravil kaj vem kam. Ampak ko sem jaz prišla čez pol ure v naše stanovanje,  je bil na kuhinjski mizi šopek devetih oranžnih vrtnic, v dnevni sobi pa šopek 11 žametno rdečih...To je bilo lubčkanja, ko je prišel domov...

Tako da se da vsaka pozabljivost "sanirat". Pa saj sploh nisva bila jezna, nam je bilo vse to smešno.

 

nitta, ti pa kar zavzemaj smešne poze, mogoče ga mine smeh in bo raje šel v akcijo...

 

Mamamia

mamamia

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

6. maj 2008 18:53

Jaz sem svojemu bučmanu za 1 leto kupila karte za masažo (dvoje,da me bo lahko nekam povabil),ker je to nekaj za kar se kregava,kdo bo koga.Pa en dolg,tople sprehod v koncu avgusta mmmm... (da ne bo kdo mislil,da sem poročena,zveza-sem samo z njim ne,"možek" se luštno s svojim tamalčkom igra,pa svojo lubico okrog voz) Letos imam v glavi en tiramisu,da me ne požre zakaj ga nikoli ne naredim,če že ves čas pečem...če je tvoj sladkosned bo 100% najbolj vžaglo nekaj sladkega. Ideja od Vandeline mi pa presneto diši... Naša mami za obletnice (razen tiste,ki so na 5 pa na 0) dobi orhidejo.Ampak ženska skače do stropa,dobesedno.Zdaj mislim,da bo začela dobivati okenske police-nam jih počasi že zmanjkuje.Za 20. obletnico pa imata v načrtu smučanje v Dolomitih... Roncolino Sporočilo je spremenil(a) Roncolino dne 06. maj 2008 18:55:12

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

6. maj 2008 18:54

Konec meseca bo pri naju za kosilo:goveja juhca,pražen krompir in tako naprej,pa seveda lepa tortica.Praznujeva 30 let poroke,pa da ne bo kdo rekel kolk sem že stara,sem se mlada poročila.lp Sineja

SINEJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti