Foto albumi na kulinariki

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. apr 2008 7:33

Simona enako jaz, sem že mislila, da se hecate...

jade

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

26. apr 2008 10:24

Punce moje hiter k okulistu

 

 

A ja, lepo si naredu, bi nekaj vprašala, vendar ne bom vprašala, bom vprašala, ko boš ti še napisal kaj več o tem...

Stana, ti pa itak veš, da si super, ni potrebno te stalno hvaliti a ne?

 

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 26. apr 2008 10:29:04

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 26. apr 2008 10:29:48

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

26. apr 2008 10:33

Jernej spet kapo dol!Super je tale album,sploh zame,ker vedno pozabim na katerem albumu so slike od stane r. in ostalih umetnic. HVALA TI! Roncolino

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

26. apr 2008 11:26

teyca29 je napisal/a:
stana.r prosim za recept za domačo tičino masoteyca29

 

http://plus.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7711

Delala sem po receptu od Veri.

 

 

Citat (Veri):

"V splošnem so pa recepti približno taki:300-350 g sladkorja v prahu (tisti z dodatki je boljši, mislim, da v modri vrečki)1 beljak1 žlica glukoze, oni hočejo navadno glukoznega sirupa, ki ga pri nas še nisem nikjer videla, zato zmešam 1 žlico glukoze v prahu z 1žlico vrele vode, da se lepo stopi, nekje sem prebrala (če me ubiješ, ne vem več kje, vem samo da je bilo na netu:) da je to v redu nadomestek oz. da se tako iz praha glukoze naredi glukozni sirup. Naj te ne zavedeta tu dve žlici, ko se glukoza stopi, ne da prav veliko več volumna, sploh ap te zadeve niso tako haklih;) Sladkorja daš po želji glede na to, kako trdo testo želiš še malo več za 3D figurice, za oblečt torto je pa boljše mehkejše testo. Pošlji mi email če češ, da ti pošljem slikce narejene torte za mamin rd, okrašene s tako maso.Veri"

 

stana

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

27. apr 2008 17:15

stana.r je napisal/a:

teyca29 je napisal/a:
stana.r prosim za recept za domačo tičino masoteyca29

http://plus.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7711

Delala sem po receptu od Veri.

Citat (Veri):

"V splošnem so pa recepti približno taki:300-350 g sladkorja v prahu (tisti z dodatki je boljši, mislim, da v modri vrečki)1 beljak1 žlica glukoze, oni hočejo navadno glukoznega sirupa, ki ga pri nas še nisem nikjer videla, zato zmešam 1 žlico glukoze v prahu z 1žlico vrele vode, da se lepo stopi, nekje sem prebrala (če me ubiješ, ne vem več kje, vem samo da je bilo na netu:) da je to v redu nadomestek oz. da se tako iz praha glukoze naredi glukozni sirup. Naj te ne zavedeta tu dve žlici, ko se glukoza stopi, ne da prav veliko več volumna, sploh ap te zadeve niso tako haklih;) Sladkorja daš po želji glede na to, kako trdo testo želiš še malo več za 3D figurice, za oblečt torto je pa boljše mehkejše testo. Pošlji mi email če češ, da ti pošljem slikce narejene torte za mamin rd, okrašene s tako maso.Veri"

stana
jelcy

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

18. apr 2010 22:35

Bom izkoristila kar to temo.

Vedno komaj čakam konec tedna, oziroma ponedeljka, ker takrat pošljete veliko novih slik svojih izdelkov.Zelo rada jih pogledam, kakšnega tudi komentiram. Vsem mi ne uspe podati komentarja, kar pa ne pomeni, da mi niso všeč.

Hočem vam povedati, da mi je všeč, da sem član kulinarike, in vas IMAM RADA.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. apr 2010 23:33

Jaz bom tudi izkoristila to temo in še mizarko.Kar naprej visim na Kulinariki in berem in razmišljam, kako super ste, koliko znate.Poleg mizarke in papeža, tudi naor ma vas rad. naor

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

19. apr 2010 17:11

Tudi jaz,kaj bi brez vas!

SINEJA

emina  

član od: 15.10.2006

sporočila: 126

20. apr 2010 21:15

Jaz tudiiii! So vsi doma veseli (in siti ) odkar berem kulinariko! lp!

IvaSin  

član od: 20.11.2005

sporočila: 163

20. apr 2010 21:38

Tudi jaz kar naprej visim na kulinariki.Recepti so super,albumi krasni, forumi zelo zanimivi, vedno najdeš kak dober nasvet.Komaj čakam večera, da sedem za računalnik,pa na kulinariko.In takoj je polnoč!

IvaSin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti