Trampolin z zaščitno mrežo

tema je zaklenjena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jul 2008 14:08

Opozorila o zvinih gležnjev in tem, da mora biti zadeva dobro obtežena, so na mestu. Pa tisto, da mora biti tisti del, kjer so vzmeti, zelo dobro zaščiten, tudi. Sama sem v gimnaziji fasala spektakularen padec s trampolina (pa je bil kao profi trampolin, ki so ga uporabljali na gimnastičnih treningih), pri katerem sem si grdo potrgala ligamente, sošolka, ki je prav tako padla (sva bili dve na trampolinu) pa si je zlomila rebri. Kakšno leto po tem, sem ponovno začela skakati na trampolinu (ker se mi je zdelo butasto, da bi se ga bala). Trampolin je super, ampak je treba RES varnostne momente pogledati in se strinjam s kolegico, ki pravi, da je za malo denarja zelo malo muzike. Za tako igralo je treba odšteti ker lep denar (tistih 400 EUR osnovne cene se mi zdi kar korekten cenovni razred za tako igralo), ker z akcijskimi nizkocenovni produkti si tukaj ravno kakšne posebne usluge človek ne naredi. Vendelina jr.

TRAMPOLIN  

član od: 19.3.2009

sporočila: 4

19. mar 2009 14:39

STANEJ je napisal/a:
http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6484.htm oziroma slovenska verzija lp STANEJ
NEKAJ ZANIMIVEGA O TRAMPOLINU!!! Skakanje na trampolinu izboljšuje kondicijo, koordinacijo, motoriko, družabnost, disciplino itd. in pomislimo koliko šolarjev ima težave s tem. Tako tudi ni presenetljivo, da skakanje na trampolinu priporočajo tudi kot terapijo za bolnike z astmo in epilepsijo. Poglejte si trampoline na http://www.silverstore.si/ TRAMPOLIN Sporočilo je spremenil(a) TRAMPOLIN dne 19. mar 2009 14:45:10

TRAMPOLIN  

član od: 19.3.2009

sporočila: 4

19. mar 2009 14:40

leny je napisal/a:
Ojla! Moja 8-letna hčerka se je izredno navdušila nad trampolinom in si ga želi za darilo. Trenutno so trampolini v kar nekaj trgovinah v akciji, vendar so izredno veliki (3 metre in več). Seveda se da dobiti tudi takšne z manjšim obsegom, vendar so ti brez zaščitne mreže in se mi zato ne zdijo varni.
Povsod sem jih že iskala, pa brez uspeha. Ali morda ve kdo izmed vas, kje bi lahko kupili manjši trampolin z zaščitno mrežo? Vnaprej hvala za pomoč!

leny
NEKAJ ZANIMIVEGA O TRAMPOLINU!!! Skakanje na trampolinu izboljšuje kondicijo, koordinacijo, motoriko, družabnost, disciplino itd. in pomislimo koliko šolarjev ima težave s tem. Tako tudi ni presenetljivo, da skakanje na trampolinu priporočajo tudi kot terapijo za bolnike z astmo in epilepsijo. Poglejte si trampoline na http://www.silverstore.si/ TRAMPOLIN Sporočilo je spremenil(a) TRAMPOLIN dne 19. mar 2009 14:46:05

TRAMPOLIN  

član od: 19.3.2009

sporočila: 4

19. mar 2009 14:42

vragolin je napisal/a:
Moja nečakinja (14) si je za birmansko darilo zaželela trampolin od Akrobata (http://www.akrobat.si/). Ne vem točno katere velikosti, mislim da je najmanjši, to je 3m. Z zaščitno ograjo vred se meni zdi precej majhen. Na njem pa skače tudi ta druga nečakinja (8) in je ravno pravšnji zanjo. Smo pa ugotovili, da mora ta mlajša na njem skakati sama, ker si je že dvakrat nesrečno zvila gleženj medtem, ko je skupaj z njo na trampolinu skakal kdo težji od nje. Aja, tam kjer ima ta firma Akrobat sedež (ob cesti iz Novega mesta proti Metliki) imajo tudi postavljene nekaj trampolinov in jih greš lahko kadarkoli sprobat. Mi smo jih sprobali mimogrede na pot z Gospodične (po dobrem kosilu) vragolin Sporočilo je spremenil(a) vragolin dne 22. apr 2008 14:30:47
NEKAJ ZANIMIVEGA O TRAMPOLINU!!! Skakanje na trampolinu izboljšuje kondicijo, koordinacijo, motoriko, družabnost, disciplino itd. in pomislimo koliko šolarjev ima težave s tem. Tako tudi ni presenetljivo, da skakanje na trampolinu priporočajo tudi kot terapijo za bolnike z astmo in epilepsijo. Poglejte si trampoline na http://www.silverstore.si/ TRAMPOLIN

TRAMPOLIN  

član od: 19.3.2009

sporočila: 4

19. mar 2009 14:44

divana je napisal/a:
Mogoče v Pikapolonici poglej. divana
NEKAJ ZANIMIVEGA O TRAMPOLINU!!! Kaj vse zmore preprosto poskakovanje ali pozibavanje na trampolinu, na opni, ki je z vzmetmi vpeta v obod in s svojo elastičnostjo odbija ali pa le ziblje človeka, odvisno pač od njegove želje; pomaga pri nekaterih težavah z vidom, koordinacijo, srcem in ožiljem, pljuči, pri krčnih žilah in artritičnih spremembah, pomaga celo hudo bolnim, pa celo pri učenju. http://www.silverstore.si/ TRAMPOLIN

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

19. mar 2009 16:42

Jaz bi svojega otroka, če bi imel željo po trampolinu, najprej parkrat peljala nekam skakat,šele potem bi zelo pogojno razmišljala o nakupu. Namreč vse tele zadeve od toboganov, vrtnih hišic, raznoraznih plezal in igral, zavzamejo kar precej prostora na vrtovih, niso ravno poceni, če hoče človek kupit kakovost in varnost, se pa dostikrat izkaže, da po začetnem navdušenju otroški interes velikokrat zbledi ... mulci se potem raje podijo okrog, skrivajo po grmovju in vrtovih, plezajo po drevesih... Ni moj namen moralizirat o potrošništvu tukaj in vsiljevat svojih idej - samo v premislek ponujam vprašanje, ali res moramo otrokom kupiti prav vse, kar nam ponudijo trgovci iz tedna v teden v novih akcijaih in znižanjih? Osebno si raje vzamem čas in peljem hčerko na vrtčevsko igrišče, kadar is zaželi tobogana in plezal (sin je itak že prevelik), obujem teniske in se preganjam z njo... se mi zdi, da ima več od tega kot če bi našo "ohišnico" krasil kup plastičnih ali lesenih igral. Ok, priznam, gugalnica je že 10 let izjema (trdno vbetonirano železno ogrodje), pa napihljiv bazen premera 2.5 metra poleti, bolj za ohladitev s špricanjem in za norenje kot za plavanje), vse ostalo se mi zdi stran metanje denarja... Ampak, kot rečeno, vsak se odloča po svoje, se pa strinjam s tistimi, ki bi ob morebitni odločitvi za nakup trampolina pred ceno preverili kakovost in varnost postavitve in uporabe igrala. Irena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. mar 2009 20:13

Ups, še eden, ki se reklamira skozi poste. Prozorno. Vendelina jr.

mojStil  

član od: 17.8.2009

sporočila: 4

17. avg 2009 1:40

leny je napisal/a:
Ojla! Moja 8-letna hčerka se je izredno navdušila nad trampolinom in si ga želi za darilo. Trenutno so trampolini v kar nekaj trgovinah v akciji, vendar so izredno veliki (3 metre in več). Seveda se da dobiti tudi takšne z manjšim obsegom, vendar so ti brez zaščitne mreže in se mi zato ne zdijo varni.
Povsod sem jih že iskala, pa brez uspeha. Ali morda ve kdo izmed vas, kje bi lahko kupili manjši trampolin z zaščitno mrežo? Vnaprej hvala za pomoč!

leny
ZELO ugodno lahko Trampolin kupite pri nas. Je z zaščitno ograjo, lestvijo, orodjem...na tem naslovu: http://www.mojstil.si/index.php?Itemid=144&id=3522& mojStil

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

17. avg 2009 7:50

Helena in Tadej a se vama ne zdi, da je Kulinarika nekoliko neprimerna za konkurenčen boj dveh trgovin? --------- Bi pa pritrdil Piškotku. Večina trampolinov pri znancih, po začetnem navdušenju, sameva. lp Vlado

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

17. avg 2009 8:20

Opozorilo tudi z moje strani in zaklepam temo.

Bojan Administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti