Čarobne oči delavnica

simonasovre  

član od: 8.8.2002

sporočila: 101

tema odprta - 9. apr 2008 13:35 | ogledi: 5.308 | odgovori: 7

Leo Angart organizira delavnico povnite si vid po naravni poti. Močno me zanimajo informacije,vaše izkušnje, ki jih ima katera/i ki redno prebira forum.

Želim se prijaviti, vendar sem v dvomih...

Hvala za odgovor, Simona

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. apr 2008 14:56

Simona, Tule se vsak dan pojavi kakšno vprašanje v stilu: Ali ima že kdo izkušnje na tem in tem področju.... Stvar je taka: tudi če dobiš tule (pa na drugih forumih tudi, saj to ni edini forum na svetu, ali pač?) ogromno izkušenj in ogromno pozitivnih zgodb...so what? Tudi, če je pred tabo 100 in tisoč dobrih izkušenj, to še nikakakor ne pomeni, da bo tvoja tudi dobra. V bistvu je enaka verjetnost, da bo dobra ali slaba izkušnja, neodvisno od tega, kaj vse se je že prej zgodilo. Če boš plačala kotizacijo za seminar se ti bo lahko zgodilo, da boš zvedela kaj o očeh, česar nisi vedela. Če ne boš nič novega zvedela o očeh, boš lahko še vedno spoznala nekaj novih ljudi. Morda bodo okej, morda bodo bleferji, morda bo malo tega in malo onega...ampak boš vsaj videla, kakšni so novi okej ljudje ali pa se boš naučila spoznavati bleferje. Oziroma, ČE NE DOBIŠ TISTEGA, KAR ŽELIŠ, DOBIŠ SPOZNANJE. Kar pomeni, da v vsakem primeru nekaj dobiš in da teoretično nisi na izgubi. Tako, za vraga glej na življenje in se nauči odločati o svojem življenju in sprejmi eno odgovornost. Ne se pa šlepat in ne se stalno odločati na temelju tega, da je že toliko in toliko ljudi to probalo? A ni dolgočasno vedno biti follower? A ni dolgočasno živeti kopijo izkušenj ljudi pred tabo? A res rabiš 100 ali manj potrdil o tem, da neki je pa fajn od ljudi, ki jih v veliki večini sploh ne poznaš? Če imaš denar za ta tečaj in si ga pripravljena v to vložiti, go for it. Nekaj boš v vsakem primeru spoznala. In boš potem vedela, ali si dobila tisto, kar si želela ali pa si dobila neko novo izkušnjo in spoznanje. Vendelina jr.

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

9. apr 2008 18:40

Tole je Vendelina spet napisala v svojem neprijaznem stilu... Ampak verjetno ni bilo tako slabo mišljeno, kot se sliši

Kje pa bo delavnica? Mene tudi zanima, odkar operacija ni bila najbolj uspešna(le zakaj se nisem najprej lotila te poti?!)

Sicer pa tudi jaz mislim, da zgubit nimaš kaj, nevemkdože je rekel, da se iz vsake izkušnje nekaj naučiš, torej je vsaka izkušnja dobra..

čoko

Anaa  

član od: 2.4.2007

sporočila: 83

9. apr 2008 18:47

Meni je pa tale post od Vendeline jr. prava bomba. V pozitivnem smislu seveda. Ker je vse prevečkrat to prekleto res..... Hvala ti za teh par stavkov....jih bom večkrat prebrala.... a. Anaa

simonasovre  

član od: 8.8.2002

sporočila: 101

11. apr 2008 9:06

Hvala vam za informacije, lep vid vsem skupaj, Simona

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. apr 2008 9:30

E pa *ebiga, tale  ( moja  dobra prijateljica )  Vendy napiše nekaj takega  kot zgoraj, da me je skor sram, pol pa  za nasvet o črnem ribezu napiše nekaj, da sem kar ponosen.  Kaj pa  čmo, tako je to.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti