Vetrovka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

10. apr 2008 7:39

limnol je napisal/a:
Draga Začetnica, saj sama dobro veš, ali se motiš ali ne. Mene so izkušnje nabrane po lastni neumnosti naučile, da to, da za nekaj daš 300 evrov, pač še nič ne pomeni. Lahko pa rečemo takole: če že daš 300 evrov za jakno, potem raje vnaprej malo pobrskaj po netu in najdi proizvajalca, ki nudi "lifetime" garancijo. Pa seveda "lifetime" navodila za vzdrževanje. Potem se jih drži in poskusi po 20 letih to garancijo uveljaviti.... Najbrž res zveni cinično (saj tudi je), ampak ta hip mi kaj pametnejšega ne pride na misel. Lep pozdrav, Sonja
Se strinjam. Maš jakne za 300 € (baje-nevem še nisem kupla ), ki so zanič in jakne za 300 €, ki so vredne svojega denarja in baje- nevem še nisem videla, ki držijo 100 let Vsekakor se strinjam, da se je pri nakupu jakne za 300 € treba dobro pozanimat... Začetnica Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 10. apr 2008 07:39:44

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. apr 2008 8:09

Sem bila ravno včeraj v Hervisu, sem kupovala švic majice in me je prodajalka tudi opozorila na vzdrževanje. Trenutno imajo akcijo, da če kupiš 3 izdelke, je najcenejši zastonj, pa sem kupila 3 švic majce. Moraš pa imeti njihovo kartico.

Drugače se pa ne strinjam s tistim, da ima Maya Maya vse žakljaste zadeve, so imeli - včasih, ravno so imeli softshell vetrovke tako lepo telirane, da sem jo skoraj kupila zaradi tega. Nisem, ker je ne rabim. V hribih mi resnično pride bolj prav običajen neteliran kroj.

Loni Makaroni

ZdenkaG  

član od: 27.1.2003

sporočila: 33

10. apr 2008 12:27

Sama sem kupila Gore-tex bundo v Avstriji, že 20 let nazaj, ko v Sloveniji še nihče ni nič vedel o tem, po nasvetu prijatelja, ki je bil alpinist. Nimam pojma katere znamke je, na njej je samo mali listek, kjer piše GORE-TEX in pa slikca pasje vprege. Bunda je bila tako draga, da raje sploh ne pomislim. Jo pa še vedno imam, nosim jo poleti, pozimi, jeseni in spomladi in še vedno ne prepušča vode in diha. Prala sem jo popolnoma običajno, le brez mehčalca. Sem pa lani opazila, da močnega vetra pri -12 ne prenaša več najbolje. Samo s čim naj jo zamenjam? Nikogar ne poznam, ki bi kako gore tex bundo res pohvalil. lp ZdenkaG

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

10. apr 2008 12:34

ZdenkaG je napisal/a:
Nikogar ne poznam, ki bi kako gore tex bundo res pohvalil. ZdenkaG
Jaz res pohvalim mojo jakno znamke Berghaus. Sicer pa alpinisti zadnje čase nosijo tudi oblačila znamke Mammut. Najbrž že ne more bit slaba ... Mislim, da se produkti ene in druge znamke dobijo v alpinističnih trgovinah (Anapurna, Iglu). veverica Sporočilo je spremenil(a) veverica dne 10. apr 2008 12:36:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti