Likalna preša - a jo ima kdo?

yimi  

član od: 10.1.2007

sporočila: 26

27. mar 2008 22:17

Koliko pa ta zadeva stane? yimi

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

28. mar 2008 9:33

Tudi jaz sem dobila za darilo likalno prešo, ne to od Elne, neko drugo, že nekaj let nazaj. Grozno sem si jo želela. Verjetno pa rabiš res veliko prakse ali vaje oz. nasvetov, da bi to res delovalo. Pri meni nikakor ne deluje. Razen rjuh in gladkih prtov, ne likam ničesar drugega. Še prti ne smejo imeti kakšnih čipk, ker se jih res ne da zlikat. Zato velikokrat, ko likam klasično srajce in majice, še prte zlikam zraven, pa je stvar opravljena in lepše so zlikani. Uporabljam jo torej parkrat letno, ko imamo družinska srečanja in je veliko navadnih, bombažnih prtov za zlikat ali, če se nabere posteljnine. Sicer sem se pa odločila, da bom tudi posteljnino kupovala samo še tako, ki je ne bo potrebno likat . Aja, pa kar nekajkrat sem se že opekla, ko ravnam perilo v preši. zvezdica55

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

13. apr 2008 17:49

Tudi jaz sem postala lastnica sicer zelo malo rabljene likalne preše Elna. Žal pa nisem dobila nobenih navodil, ker so se prejšnji latnici izgubila. Novejši modeli imajo menda tudi video. Mi lahko kdo pomaga prosim Hobotka

dzeljan  

član od: 4.1.2004

sporočila: 79

13. apr 2008 19:46

Ti predlagam, da se kar obrneš na njihovo trgovino http://www.lango.si/ , saj naj bi imeli ves čas kakšne prezentacije za potencialne kupce. Pa vprašaš, če si lahko zraven kdaj, ko bo demonstratorka kazala načine likanja kakšni skupini.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. apr 2008 22:26

http://www.lango.si/ tule klikni na likalni aparati in na dnu strani so slikice. Upam, da bo kaj v pomoč. Jaz imam cd in ti ga lahko presnamem, če hočeš. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti