Big brother se je začel

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

6. maj 2008 13:09

Ja in tiste Matejine solze so bile tako posiljene da kaj.Ja dekle se boji,da bo v petek ven letela,kar se zna zgoditi.In zanimivo, najprej je Tyeb obsojal Jeanine,drugi dan zunaj na vrtu pa se je povsem strinjal z njeno odločitvijo.Spet v spovednici pa je rekel,da se najbrž laže. Kristina

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

7. maj 2008 18:19

OO,kako so se danes lepo imeli.Mateja in Tajb sta se poročila,Sandi je pa špilal.Res mi je blo všeč. Sandi mi je favorit in to z vsakim dnem bolj od samega začetka,če bo pa do konca pa ne vem. Tajb je pa videt vsebolj zatežen. mesni

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. maj 2008 18:34

Čakte,čakte...a onadva sta se kao zares poročila?Sicer je bila lepa nevesta samo a to je kao uradno veljavno? Mi gre pa spet na organ to,da pri nalogah BB ne jezi se NI nobene razlike med podložniki in gospodarji.Kako tipično...ko pa se bo zgodila revolucija bo takšna razlika v nalogah da glava peče... Roncolino

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. maj 2008 18:43

Včeraj me je štiriletna vnukinja moje prijateljice v navezovanju stikov zaupno vprašala, če gledam BB. Pa sreča, da berem to diskusijo, sicer bi zmrznila. Se ji je zelo dobro zdelo, ko sem rekla, da malo vem in de vem, katera je Jeanine, ki je njej najbolj všeč.

To je dokaz, da je radovednost koristna. ( No, sem v ponedeljek gledala oddajo pri prijateljih, ki so navudšenci. Na srečo.)

F r i n a

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

7. maj 2008 20:01

Ne,vzela sta se zahec.Sm jas mislim,dabi bla poroka bolj romantična in prijetna če bi se poročila Marčelo in Žani.ZakoncaTajbinista delovala prav nič zaljubljeno.Tajb je celo izjavil,da ježe skoraj polizal med. mesni

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. maj 2008 20:23

Aja...se mi je zdelo. Še nekaj kar mi je nefer.Da figurica lahkoizbije figurico,ki je že končala.Ne vem a to so nova pravila Človek ne jezi se.Svinjarija... Roncolino

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

8. maj 2008 18:47

Roncolino, se strinjam s teboj glede teh figuric. vedno je bilo tako.ko si v hiški na koncu si enega člana že rešil. upam da gre žanin ven..ne dopade se mi najbolj žabica21

neznan uporabnik

9. maj 2008 11:52

kakšne butaste naloge imajo ta teden. britje obrvi, glave, mazanje podplatov z koprivo, iskanje kumaric v majonezi, če se ne motim so dali celo dlake od enega izmed sostanovalcev v maslo pa je bilo to treba pojesti... po mojem mnenju je BB zmangal ideje pa domišlije za letošnji BB da bi ga prikazali bolj zanimivega kot je bil lanskoletni. te naloge so po mojem mnenju popolnoma sramotne in ponižujoče za tekmovalce... zdi se mi pa nesprejemlivo kot so nekateri omenili da lahko figuro ki je že v hiški zbiješ. BB že v živo redno spremljam že cel teden, ker ni druga za delati ker sem bolana, tako da opažam da imajo res butaste naloge. katera pa mislite da bo šla danes ven? jeanine ali mateja? lp lovebeyba

neznan uporabnik

9. maj 2008 12:14

jaz pa upam da leti mateja, ker mi gre naživce ker ima eltayba za takega kužeka, pa ker sam neki taktizirata... lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti