Počitniški dom čebelica

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

tema odprta - 6. mar 2008 20:14 | ogledi: 2.364 | odgovori: 12

Naši otroci grejo tja v šolo v naravi (Dolenja vas pri Čatežu),pa me zanima,če so kateri izmed vaših otrok že bili tam in koliko ste morali plačati?

So morali veliko stvari nesti zraven?

In seveda, kakšni so bili vtisi?

Kristina

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

6. mar 2008 20:28

Mi smo bli tam, v tretjem razredu :) Kolko so mogli starši plačat se mi sanja ne, vem samo, da nismo rabli dosti stvari poleg. Posteljnino edino. Se bom bolj osredotočla na vtise :) Učitelji tam so bli super, vem, da smo meli vsako jutro po zajtrku telovadbo, pol pa različne aktivnosti, od streljanja z lokom, do učenja različnih vozlov, do plezanja po umetni steni, ki je bila na domu, do pohodov. Res je bilo super :) Petya

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

6. mar 2008 20:34

Naši gredo čez mesec dni za 5 dni,stane 50€,vsa navodila dobimo v šoli pri razredničarki,imajo pa tudi svoj spletni naslov in tam boš videla v bistvu vse,lahko jih tudi pokličeš ali jim pišeš.S starši smo se dogovorili,da bodo otroci posteljnino dobili tam,stane pa nekje 3€,saj je posteljnina ponavadi kar težka in zavzame večji del prostora v potovalki. Ti svetujem lahko samo to,več pa verjetno dobite v šoli. anaeva

Longeta  

član od: 6.3.2007

sporočila: 40

6. mar 2008 20:36

Naši so se imeli tam zelo lepo, kar naprej se jim je nekaj dogajalo, nič ni bilo dolgčas, vsi so bili navdušeni. To je eden boljših domov cšod, tudi z osebjem, ki je tam, so bili zadovoljni. (to ne velja čisto za vsak dom...) Našim je bila všeč stena za plezanje, hrana, čebelnjak, zanimive učne ure in sploh vse, veliko igrišče in še in še. Same pohvale, res. Tudi sobe in postelje so jim bile všeč. Še enkrat povem, da jim tako zelo ni bilo všeč kar v vsakem domu, pa smo jih do sedaj pri naših treh osnovnošolkah že kar nekaj preizkusili. Cena: kot je bila določena in na tri obroke, pa je šlo. S seboj pa pač morajo vzeti obleke za en teden in primerno za šport, za dogajanje zunaj - saj to pa itak vsak ve, kaj je treba oblečt in obut... Sploh pa smo mi dobili iz šole tudi seznam za obleke in imeli smo vedno sestanek, kjer so nam podrobno vse povedali in odgovorili na vsa vprašanja. Učiteljice imajo namreč z domovi in bivanjem v šolah v naravi tudi ogromno izkušenj. Naše so bile tam v 2. in 3 razredu. Longeta

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

6. mar 2008 20:40

No naša šola žal noče prakticirati več obrokov,baje nimajo računalniškega programa,ki bi to urejal (ne vem če to kdo verjame),zato imamo samo en obrok,pa bi mi trije prišli zeloooo prav,ker imam kar dve dečvi za tja. anaeva

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. mar 2008 21:35

Anaeva, moje skromno mnenje - bi bilo treba v vaši šoli mal zaropotat - pa ne z lonci!!!

LP

cervus

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

6. mar 2008 21:39

anaeva od kod pa si?Tudi naši grejo takrat tja.In sicer od 7. do 11. aprila. Cena me najbolj zanima zato,ker mi je danes na govorilni uri učiteljica povedala tako astronomsko ceno,da vedno bolj razmišljam,da sem jo najbrž narobe razumela. Nismo pa še imeli sestanka. Kristina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

7. mar 2008 7:09

elaphus je napisal/a:

Anaeva, moje skromno mnenje - bi bilo treba v vaši šoli mal zaropotat - pa ne z lonci!!!

LP

cervus
Sem ropotala že pred leti,..... Ropota pol šole,... Odgovor;"bi na vašem mestu bila bolj previdna pri pogovoru,se lahko zgodi da bo še kakšen vaš hodil na našo šolo",............. anaeva

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

7. mar 2008 8:14

Naša deklica je bila tam lani, v četrtem razredu. Imeli so se krasno. Cene se ne spomnim, bo pa pobrskala, mogoče jo še kje najdem. Kar pa se tiče obrokov, pa so ti občajno tako "naštimani", da moraš zadevo plačevati par mesecev pred odhodom. To pa za mene ni obročno plačevanje, ampak predplačilo. K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 07. mar 2008 08:15:08 Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 07. mar 2008 08:33:05

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. mar 2008 9:44

anaeva je napisal/a:
elaphus je napisal/a:

Anaeva, moje skromno mnenje - bi bilo treba v vaši šoli mal zaropotat - pa ne z lonci!!!

LP

cervus

Sem ropotala že pred leti,.....Ropota pol šole,...Odgovor;"bi na vašem mestu bila bolj previdna pri pogovoru,se lahko zgodi da bo še kakšen vaš hodil na našo šolo",.............anaeva

Še dodatni razlog, da prenehate ropotati in jim vljudno poveste, da imajo tudi oni nadrejene in viniste tako neokretni, da se nebi znali nanje obrtniti! Pa tudi kakšni novinarji se nebi branili o tem kaj napisati...

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti