Stana, tudi od mene; VSE NAJBOLJŠE 



Bodi zdrava, vesela in še naprej tako ustvarjalna in v redu punca......

Danes praznuje stana.r!
Stana, prav vesela sem, da sta se najini poti srečali.
Upam, da se kmalu spet vidimo.
Želim ti prav prijetno praznovanje in še naprej veliko sreče in uspeha!


Veronika
Stani,
vse naj naj naj, da uživaš življenje s polnimi pluči.
Kot pravi Veronika, do čim prejšnjega snidenja.
Pozdravček!


Stana vse naj, naj.....
atilem
Vse najboljše in sploh - veliko lepega! ![]()
![]()
![]()
LP
cervus Stana.r!
Zabavaj se,tvegaj in uživaj.
Potrudi se po najboljših močeh in ne sklepaj kompromisov.
Uresniči svoje sanje.
Vse naj,naj!
renata69
Vse najboljše in še veliko dobrih lepih sladic


smrko
Vse najlepše in čim lepše preživi dan!
Začetnica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
