Iskrene čestitke!



Karmen
Danes praznuje stana.r!
Za praznik tvoj čestitam ti
čestitki tej pa naj sledi
še želja ,da se ti zgodi
le tisto ,kar te radosti
vse naj naj.....

goga
Ja Stana, kje pa si, no ??!!
Upam, da nisi pregloboko pogledala v kozarec in ne vidiš naših želja na kulinariki.....
Vsaj javi se nam in poročaj, kako praznuješ.........

Stana, vse najboljše ti želim!!!!!!!!!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Draga Stana, želim ti mnogo zdravja in vsega kar si želiš!
Teka
Vse najboljše in še veliko kuharskih umetnin in užitkov ti želim!! ![]()
![]()
![]()
Stana vse naj,naj ti želim....



jelcy
Stana tudi jaz ti želim vse naj naj![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Čao,
vse najboljše in najlepše ob prazniku! In hvala za vse spodbudne besede in nasvete; le tako naprej.
Lep pozdravček, S.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
