vse najboljše draga Stana in veliko osebne sreče. Pa še naprej tako uspešno pri peki.
Mateja
tejča
Danes praznuje stana.r!
vse najlepše stana tudi od mene. ostani še naprej takšna fejst in prijazna punca kot si. pa naj te danes malce drugi razvajajo...:)))
en lep dan ti želim.



hruškabanana
Vse najboljše in najlepše,
danes in vse dni,
to ti Buča želi


buča
Tudi z moje strani vsenajboljše in še veliko kul uspehov.
lili_stef
Vse naj naj...
Lotti
Veliko zdravlja,sreče in veselja.LP.
golubić
tudi od mene: VSE NAJBOLJŠE!!!
nike
Vse naj naj
yoli
Stana - še na mnoge tortice!!!


Mijan
Za trenutek odloži delo in skrbi in prisluhni naslednji melodiji
http://www.youtube.com/watch?v=JZkdJoNW2WQ&feature=r
cmok cmok cmok
tumpika 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
