Sreča naj bo vsakdanji jedilnik.
Tudi ljubezni naj ne manjka,
A ne pozabi jo dajati,da se bo vračala.
Najdi lepoto v vseh stvareh.
A vsak dan naj bodo iskrice v tvojih očeh.

Vesna Leben
Danes praznuje stana.r!
jej vse najboljše, veliko zdravja, sreče in veliko veliko lepega in okusnega peciva katerega slike in recepte boš lahko delila tudi z nami :)
nektarina
Vse naj naj.
Jaz ti iz srca želim, da bi imela veliiiiiiko časa za ustvarjanje
, da nas boš še naprej razveseljevala s svojimi umetninami...
Pa seveda še zdravje, ljubezen, ......



E.
Stana vse najboljše, pa naj tvoje roke še naprej ustvarjajo imenitne sladke umetnine!!
Lepo praznuj!!
saš
In še na zdravo vse, vse kar je. !!! se pridružujem ostalim željam...ki so tako lepe...
Majuscka
čestitke tudi od mene
MissLady
Vse najboljše!!! Pa pazi, da te kdo ne ukrade, ker delaš take dobrote!





Jelenckova
Vse naj,naj draga Stana 

balu
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tudi jaz se pridružujem vsem čestitkam.
Vse naj, naj in še obilo takšnih mojstrovin
Pa nazdravje!
SRNA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
