Vse naj-naj Stana. Želim ti še veliko zdravja pa volje in časa za ustvarjanje umetnin.
nana1
Danes praznuje stana.r!
Stana NA ZDRAVJE!
.
alexis
Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 20. feb 2008 14:27:07
Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 20. feb 2008 14:27:07 Vse najboljše, Stana!
fresh
Vse najboljše za teeeeeeeeeeeeeeeeee,
vse najboljše za teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,
vse najboljšeeeee dragaaaa stanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
vse najboljšeeeeeeeeeeeeeee za teeeeeeeeeeeeeeeeeee.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vse najboljše 
miki miška
Vse najboljše za tvoj rojstni dan,želim ti da bi spekla še veliko dobrih in lepih tort!![]()
![]()
![]()
vse najboljše tudi z moje strani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A bomo dobili kaj torte (take fotografirane, jasno)?
Lisa
Ker ti za rojstni dan ne morem roke dati, ti želim to sporočilo poslati in to že samo govori, da ti moje srce vse najboljše želi!
lepo praznuj miia
miia
Ko bom velika, bom še vedno sanjala o torah satne.r....cmokeca od mamemie
mamamia
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
