Nasilje v druzini?

neznan uporabnik

tema odprta - 16. feb 2008 2:01 | ogledi: 2.098 | odgovori: 20

vem da nima veze s kulinariko ampak ne vem koga naj vprasam....me zelo moti da otroci trpijo, delam v hotelu in malo prej je prisla mlada mamica (24) z 4letnim otrokom,trdila da se je skregala z mozem in hotela sobo, trdila da jo pride oce zjutraj iskat(zakaj ni sla direkt h starsem?) itd...dete je plaho in tiho...sred noci ga zvlece iz postelje ona pa disi po alkoholu in cigaretah...ne gre mi iz glave...bi hotela pomagat...ali vsaj biti sigurna da se otroku ne dogaja nic slabega...kaj naj storim??mi ne gre iz glave ker imam tudi sama 4 letnega fantka...pomagajte...kaj menite bi bilo prav?

meli79

neznan uporabnik

16. feb 2008 5:00

ze 3 ure mislim na to...tisti fantek mi ne gre iz glave...nekaj moram storiti...pomagajte meli79

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

16. feb 2008 5:41

Prijava centru za socialno delo. Vesna Leben

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

16. feb 2008 7:17

ne vmešavaj se preveč,ker na koncu lahko ti potegneš najkrajšo. anaeva

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

16. feb 2008 7:40

Poskusi diskretno in na lep nacin namigniti, da obstajajo ustanove-(brez policije in centra)- ki so pripravljene poslusati .Imajo veliko zalostnih izkusenj in zagotovo kaksen nasvet. lucka

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

16. feb 2008 7:48

ligojna kaj je to socijalna? preberi današnji članek v novicah, ( Anja nasilno na psihijatriji) pa boš vidla kaj dela socijala in varuhinja človekovih pravic. če bo meli79 klicala socijalo bojo samo rekli, če je otrok pod streho, suh, sit se neumešavajte (lastne izkušnje) meli 79 probaj pozabit, ker ne boš nič dosegla lp yoli

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. feb 2008 8:52

Anaeva in SUD3, če bi vsi tako mislili kot vidve, se ne čudim, zakaj je toliko nerešenih zadev.

Lep dan in veliko se smejte

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

16. feb 2008 9:24

simona84 razloži mi, kaj bi ti naredila? a bi se ti vmešavala? nerešene zadeve glede socijale so zato, ker je naš sistem gnjil, ker je use na nek način povezano z politiko z podkupovanjem in ostalimi nečistimi posli. mislim, da je g aneva prav povedala pusti stvar pri miru, ker neč neboš dosegla g meli79 pa popolnoma zastopim, ker je sama mati tako kot jast in marsikatera na tem forumu, in vem da jo je to prizadelo lp yoli

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. feb 2008 9:59

Mah bom jaz kar tiho, ker se mi ne da spet kregat. Res je, vsak ima svoje mišljenje. In bom ostala kar pri tem.

Lep dan in veliko se smejte

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

16. feb 2008 10:06

anaeva je res sama mati,vendar nima teh težav,ja pa bila priča nečemu podobnemu,poklicala socialno službo,ko pa sta vesela gorenjca vse zgladila pod kovtrom,ker pač ta nekje vse pokrije je bila anaeva tista umazana.Zato se sedaj zelo nerada vtikam tja,ker me ne tišči.In kar se tiče socialne službe pri nas deluje nekako tako kot jo predstavlja atizlati in SUD3.V mestu je kar nekaj mater,ki so kot samohranilke s pomočjo socialnih služb očete ožele do gat,vendar so ti otroci samorastniki in včasih bi jim bilo pri očetu veliko boljše.NISO VSE TAKŠNE;da ne boste vsi sedaj skočili name,ker je tole zelo delikatna tema,ampak jih kar nekaj poznam. anaeva

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

16. feb 2008 10:29

točno tako anaeva. tudi jast poznam tak primer, ko se mati maščuje očetu preko sina. samo ta fant je tko kot si rekla samorastnik in prepuščen sam sebi in ulici. tudi jast mislim da je ta tema dlikatna in je naj bolj da se kar izklopim da ne bom kaj rekla kar mi bi žal pa lep dan yoli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti