Murter

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

tema odprta - 8. feb 2008 12:38 | ogledi: 2.409 | odgovori: 3

Pozdravljeni na ta lep sončni dan.Malo smo listali poletne kataloge.Poiigravamo se z mislijo,da bi šli na Murter-Tisno.Zanima me a je že kdo bil v tem kraju kakšne so vaše izkušnje.Gledali smo hotel Borovnik.Morda pa ve kdo za kakšne apartmaje za tri osebe.Ta hotel,ki smo ga gledali pa se mi zdi precej uguden.

Lepo se imejte in uživajte v toplem dnevu

chappy

julika  

član od: 6.7.2005

sporočila: 21

8. feb 2008 16:33

PREDLANSKIM SEM BILA V TEM HOTELU -SOBE SOLIDNE HRANA POVPREČNA -DOBRA SAMOPOSTREŽNA .-KDOR PREJ PRIDE PREJ MELJE .BILO MI JE LEPO NA PLAŽO SVA HODILA V KAMP KER SVA BILA PRED SEZONO BREZ VSTOPNINE LEPI IZLETI -PEŠ ALI S KOLESOM SKRATKA ZA 4 julika

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

8. feb 2008 18:46

Za hotele na Murterju ne vem, ker hodimo kampirat v neposredno bližino. Sicer smo še na celini (vas Drage),ampak se vsako jutro s čolnom odpeljeva na kavo na Murter. Božansko, sijajno in (vsaj zame) vse v superlativih. Izredno zanimiva je sama zgodovina Murterja,sploh njegov nastanek.Domačini izredno prijazni. Se bom "zaplezala" v pisanju, ker sem zaljubljena v ta kraj. Najboljeje, da neham. Gurenc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti