Obletnica

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

tema odprta - 5. feb 2008 20:05 | ogledi: 1.218 | odgovori: 5

moja starša prav kmalu praznujeta srebrno obletnico. zdelo se mi je, da se spodobi, da kot edinka nekaj pripravim(?)

torej, moj plan gre takole...najprej v gledališče (mestno v LJ), seveda jih tja dostavim in poberem, potem pa nazaj domov pa večerja, nekaj za predjed pa glavna jed pa eno dobro buteljčno vino.

se sliši dobro? prosim za kak nasvet oziroma idejo!!

lp, sara

slovinkita

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. feb 2008 20:10

Hm, a ne bo malo pozno za večerjo po ogledu predstave? Običajno se predstave ne končajo pred deseto uro, ob tej uri pa sesti za mizo in večerjat? In če vseeno ni prepozno - kaj pa če greš z njima na predstavto in greste potem vsi skupaj kam ven, v kakšno restavracijo, na lahek večerni obrok in steklenico penine? Meni je to še bolj svečano, kot da kaj pripravim doma. Je pa seveda odvisno od vaših navad in pričakovanj. Mamamia mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. feb 2008 20:12

Obstajajo tudi popoldanske predstave.....potem je za večerjo zadosti časa.

pikica82  

član od: 7.9.2006

sporočila: 236

5. feb 2008 20:15

slovinkita, moja starša sta lani tak čas tudi praznovala srebrno obletnico poroke. Poleg malenkosti, kot so rožice, zajtrk, kosilo, uokvirjene slike iz njune poroke, sva jim z bratom kupila še: bon za masažo v Zdravilišči Laško ter 2 karti za ogled musicla Kabaret v Mestnem Gledališču Ljubljanskem. Bila sta zelo presenečena in zadovoljna. Oboje si privoščita zelo redko, pa sta se vsega še bolj veselila. Lp, pikica82

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

5. feb 2008 20:26

mamamia, tudi na to sem že pomislila...to bo še odvisno za katero predstavo se odločim oziroma, kdaj mama ne bo dežurna (to pa šele izvem :) drugače pa so vse te stvari odvisne tudi od budgeta:) hvala za nasvete! lp, sara slovinkita

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. feb 2008 20:28

Se strinjam, rimljanka, ampak meni svečane zadeve nekako pašejo v večerni termin. Kaj vem zakaj, ampak "tak nekak". Sicer pa, izbire je dovolj. Meni je že to lepo, da se slovinkita spomni na presenečenje za starše. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti