Še ena torta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. feb 2008 8:43

Katka, meni vedno uspe z želatino fix. Meni nikoli ne uspe tisto s topljeno želatino - hočem reči, večkrat so nastali neki prozorni mehurčki itd itd..in me je to motilo. Je pa res, da se meni pri želatini vobče ne dviguje obrv - v smislu, da je to taka bližnjica, da ni da bi govoril (neke vrsta vegeta v konditorstvu) - medtem ko nikoli ne bi šla delati vaniljeve kreme iz pudinga, temveč vedno na old fashioned way.... Ycrna, ratalo s karamelo, že poslala recept, čakam, da bo objavljen. Jogurt imaš pri sosedu, leklerku...če ne boš našla, pa vprašaj prodajalca. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 01. feb 2008 08:45:19

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

1. feb 2008 9:40

o cakam recept ;) no bom res poskusila to kremico...mmmm jogurttt ;) mi pridejo na misel tako lepi spomini na grcijo ko pomislim na jogurt ;) z medomm mnjam! ycrna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti