Še ena torta

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

31. jan 2008 9:44

Ja veš kako je, mi ko imamo bolj rokoko postavo, tudi kuhamo bolj na rokoko. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

31. jan 2008 9:54

Uh veš da poznam skoraj vse recepte od Jade, to torto sem gledala že 100x, pa še je nekak nisem upala naret, ker mi ni simpatična kombinacija jagod in borovnic pa nevem zakaj. Predlagam, da jo katera kdaj pripravi, pa mi prinese en košček za probat. Drugač je vredu kombinacija smetana-maskarpone, samo sem misla, da bi bila neka druga pogruntavščina, ker sama vedno isto delam. No zdaj bom vključila še jogurt. Začetnica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

31. jan 2008 10:22

Pri nas je zmagovalka skutino-smetanova krema s sadjem. Je manj nasitno in bolj osvežilno kot z mascarponejem, ta je meni navadno preveč močan. Veri

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

31. jan 2008 10:25

stana.r je napisal/a:

Začetnica, škoda, da nisi prej povedala.... Ravno v nedeljo smo imeli to torto in bi ti z veseljem dala kak košček

http://www.moj-album.com/vstopnica/btnmbtgqi

 

stana
Še dobro da sva tako blizu doma. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

31. jan 2008 10:27

Veri je napisal/a:
Pri nas je zmagovalka skutino-smetanova krema s sadjem. Je manj nasitno in bolj osvežilno kot z mascarponejem, ta je meni navadno preveč močan. Veri
Jaz imam skutino kombinacijo raje za toplejše dni, ampak se mi zdi bolj nasitna kot maskarpone. Zanimivo. Pa rada bi imela pokrito torto-da bo zgoraj biskvit, ker pri skutini imam jaz samo dno. Ti? Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. jan 2008 10:56

Začetnica, glede na vse robne pogoje tvoje torte, ti ne ostane nič drugega, kot da narediš dve... od viška glava ne boli. Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

31. jan 2008 13:11

Aha tako ti misliš. No moja pa je nekako taka (edina slikica, da sem jo našla na hitro-svoje pa nimam nobene), samo da je not sadje, pa da je na trikotnike narezana (skratka delam okroglo). http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4855 Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti