Kul slo pa kaj se dogaja?????

Jerča  

član od: 24.11.2006

sporočila: 146

20. jan 2008 10:29

Še jaz bi nekaj dodala na to temo. Mene osebno recimo motijo zelo butasta vprašanja (npr. ali kdo ve, zakaj ne morem zanositi, čeprav ne jemljem več kontracepcije...), ki nimajo nikakršne zveze s kulinariko. Na začetku so me teme, zakaj moj sin moči posteljo, kaj naj naredim z možem, ki me vara,... tako zelo motile, da sem se tudi oglasila. In ne s preveč lepo besedo. (Še vedno sem mnenja, da tovrstne teme ne spadajo na tale forum in da obstajajo drugačne strani in forumi, kjer je to zaželjeno.) Dobila sem odgovor, katerega bi ga posredovala vsem nestrpnim tukaj gor: ČE TI TEMA NI VŠEČ, JE NE BERI. Enostavno se distanciraš od vseh "bedakov po tvojem mnenju" in se ne ukvarjaš z njimi. Iščeš in bereš tiste stvari, ki te zanimajo, veselijo,... Če pa kdorkoli iz same žlehtnobe komentira vedno ene in iste ljudi, pa kaže le na svojo nestrpnost in primitivnost. Jerča

vajanesa  

član od: 16.4.2007

sporočila: 99

20. jan 2008 12:30

Ja kritizirati je pa res lahko a ne čisto SLOVENSKO. Ne vidimo pa truda tistih ki svoj prosti čas namenijo kulinariki da je vedno kaj novega in zanimivega na njej. vajanesa

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. jan 2008 14:53

Jerča, sedaj je narejen filter, ki ti takih tem ne prikaže. Čeprav sem na eni drugi temi prebrala, da ga uporablja samo 9 uporabnikov . Iz tega sklepam, da večine ostale teme ne motijo. Atina

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

27. jan 2008 19:21

Vse tele kritike, pohvale, razlage sem danes prebrala, pa mi ni čisto nič jasno. Zakaj je toliko rekla-kazala? Pa saj je ja tako lepo, če se ljudje med sabo razumemo, si pomagamo, če lahko. Ne vem zakaj je potrebno šikaniranje. Saj imamo vsi svobodno voljo, da pišemo in beremo kar nam paše. Če pa nas gdo kaj vpraša, pa mislim, da si zasluži odgovor brez šikaniranja. No jaz nimam vprašanj, ke na edino, ki sem ga postavila ni bilo odgovora. No mogoče pa ne znam prav uporabljati foruma. Pa kaj, saj vedno vse zvem kar potrebujem. Če se tale forum še bere bi vprašala pod katero temo bi napisala še enkrat vprašanje. Če ima kdorkoli kakršnekoli izkušnje o - polinevropatiji - v kulinariki verjetno ne? Lepo se imejte in veliko se smejte, saj smeh je zdravje muraj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. jan 2008 21:44

muraj je napisal/a:
Če ima kdorkoli kakršnekoli izkušnje o - polinevropatiji - v kulinariki verjetno ne? muraj

 

Sodi v Ostale teme, muraj.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

27. jan 2008 21:57

meni pa je ravno zato všeč kulinarika, ker lahko vprašaš kar ti poželi srce. Vedno zveš kaj novega, ljudje povejo svoja mnenja, kako bi oni reagirali v določeni situaciji itd. Meni se to zdi super. Kogar moti pa naj pač ne bere teme in je problem rešen. Ksenija----http://picasaweb.google.com/xency.k

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

27. jan 2008 22:08

ksenjako je napisal/a:
meni pa je ravno zato všeč kulinarika, ker lahko vprašaš kar ti poželi srce. Vedno zveš kaj novega, ljudje povejo svoja mnenja, kako bi oni reagirali v določeni situaciji itd. Meni se to zdi super. Kogar moti pa naj pač ne bere teme in je problem rešen. Ksenija----http://picasaweb.google.com/xency.k
..tako je... zuzek

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

28. jan 2008 8:36

Se moram še sama oglasit: res mi je forum všeč, ker lahko vprašaš veliko stvari. Dolga leta sem ga občasno pregledovala, kolikor sem pač imela možnost, lani pa sem se le vpisala. Seveda ne grem gor z vprašanjem, kaj naj naredim, če se je sin dvakrat napil in se bojim, da se ne bo spet in spet...Ampak če nekdo le pride s tem na forum , očitno nima prijateljev ali žlahte katerim bi potožil, jih vprašal za nasvet ...Mu poskusiš svetovat ali pa si tiho in le bereš, če te zadeva zanima in če mu ne veš svetovat, kaj na stori. Tudi sama sem že naletela na mino, ko sem, v stiski z kar resnim problemom, vprašala za nasvet, pa so me določene osebe napadle, da to vendar bi pa moralo nekdo drug znat urejat... Priznam, da sem bila užaljena in prizadeta, ker sem pač pričakovala nasvet in malo tolažbe, me pa zadane ploha moraliziranj. Po drugi strani sem pa dobila tri pošte na zasebna sporočila, s podporo in zanimanjem kako sem problem rešila. To mi je tudi nekaj povedalo, da se nekateri tudi nočejo izpostavljat. Umaknila sem se in prenehala sodelovati pri pogovorih. Res je, "ladies", da če na forumu sodeluješ, da moraš dopustit različna mnenja in biti odprt tudi za drugačne poglede, a je pomemben tudi način kako in kdaj ga izraziš, svoj pogled namreč. juma

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. feb 2008 10:18

Rimljanka še malo pa boš pri dnevniku, glej kako si ratala popularna.

jade

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

9. feb 2008 11:01

....za dobrim konjem prasina se dize... lucka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti