Darila za praznike

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

21. dec 2007 10:38

Jaz sem tudi iz fimo mase pujske delala, skuhala sem božično marmelado, naredila sem vanilijev sladkor (kao, iz Mauritiusa-ker je vanilija od tam in sladkor tudi), pa spekla bom piškote. To bom podarjala skupaj s kakšno kremico za roke ali pa kakšnim gelom za kopanje,..kakšno malenkostjo torej. Za svojega sem kupila pa pižamo, pa tople copatke. Jelenckova

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

21. dec 2007 10:48

Jelenckova, kakšna pa je božična marmelada? piščanec

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

21. dec 2007 12:24

No pa še jaz.. Pri na se za praznike nikoli ne podarja piškotov (čeprav je ideja super).Ampak je pač tako,da so vse tete,botrca in babica in za povrhu še "tašča" čisto preveč dobre kuharce in pekarice zato si bolj recepte podarjamo . Se pa res obdarujemo s čistimi malenkostmi.Fant bo letos dobil budilko,mami kakšen diščeš šampon,očka kolonjsko vodico...tete in stric pa dobijo domačo salamo in liter borovničk. Obožujem božične praznike,preprosto zato ker smo skupaj,ker vse tako lepo diši vse naokoli polno lučk za povrhu pa še 30cm snega... Ni lepšega kot to Roncolino

Talija  

član od: 12.9.2005

sporočila: 171

21. dec 2007 12:59

Letos bolj skromno. Jaz sem si pravkar kupila aparat za peko kruha, možu torbo za prenosni računalnik, sinu žametne hlače in prazne CD in DVD, hčerki pa prispevek k njenemu silvestrovanju v tujini. Sicer pa imamo vsi vsega dovolj. Vsem zdravo in srečno kulinarično novo 2008 leto. Lp Talija

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

21. dec 2007 21:27

no jaz sem nakupila darila, le za svaka še nimam nič. otrokom sem kupila oblačila, izjemoma enemu še igračo ker je pač to napisal božičku. mami majico, sestrama spodnje perilo, dragemu smučarsko bundo in pulover in sestavljanko, očetu in svakoma bom kupila kakšno majico ali boksarce, k družini mojega dragega pa nesem piškote, air wick za stanovanje in dišečo svečko. nektarina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

21. dec 2007 22:56

Roncolino, kje pa je 30 cm snega??? V Lj ni nič. katka

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

22. dec 2007 15:42

Katka lopatka pri nas tudi ne...mi ga imamo samo [2cm :D].Sem se tudi jaz v ljubljani smejala,ko je pri nas 3 dni snežilo tam doli je bilo pa vse mokro.30cm so drugače moje pobožne želje,ga imajo pa v Kočevju trenutno toliko Sem pa jaz danes dobila zelo lepo darilo.Pride poštar in mi prinese Rama knjižico z recepti.Gledam debelo,zakaj to če nism nič pošiljala...nakar me kliče botrce "a si dobila?Sem jaz zate poslala...za božička" Sem bila prav vesela,ker kaj takega še v sanjah nisme pričakovala. Roncolino

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

23. dec 2007 8:25

Sinu bova z možem podarila mp4, zimsko obutev in knjigo, možu bom podarila majico, sp. perilo, cd in parfum. Ker se obdarujemo le za božič in rojstni dan si takrat privoščimo malo več. Ostalih družinskih članov ni, prijatelji se med seboj ne obdarujemo, si pa med prazniki namenimo malo več časa za druženje. Lepe praznike Vsem White Daisy

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

23. dec 2007 20:41

Pozdravljeni! Mi se obdarujemo samo za Miklavža. Sicer pa v teh sneh veliko pečem in packam praline, saj bom tistim, h katerim se bomo oglasili podarila en krožnik domačih dobrot. kupila sem navadne papirnate krožnike od Palome, na vsakega s servieto tehniko "nalepila" servetko z božičnim motivom, gor bom pa naložila dobrote. Lp in vse dobro v novem letu, veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti