Darila za praznike

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

10. dec 2007 13:10

Jaz pa letos sem čisto brez ideje kaj podariti fantu...sem razmišljala o foto knjigi ali pa sestavljanki ampak verjetno ne bo nič iz tega. Moram preberati celo temo,da vidim vaše ideje. Roncolino

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

10. dec 2007 14:29

moj fant bo letos dobil eno luštno igrico za preganjanje dolgčasa ob deževnih zimskih dnevih, za sestrico ne smem napisat, ker me včasih preverja kaj tle gor napišem, potem me pa za besede vleče:), ati bo dobil eno tako ogromno gorenjkino čokolado (on je mahnjen na sladko... če je čokoladno), eno miselno igrico iz spletne strani znalcek.si (prodajajo se tudi ob sobotah na ljubljanski tržnici), ter en kos takega finega sira, ki ga ima fejst rad... ker pa je rojen na božični večer in ima povrh še rojstni dan bo dobil še en državni simbol, da ga bo lahko na hišo obesil. si ga že dlje časa želi... za mamo nimam idej... v gledališče ne bi šla... v savno tudi ne... nobene hrane nima posebno rada... morda ji ustrežem s cd-jem od tošeta... to je edino kar me še skrbi. prijatelji pa bodo dobili doma narejene darilne vrečice s kozarčkom domače marmelade (malinova skušnjava ali pomarančni gušt ) in doma narejenimi pralineji (morda čokolatini bači ali pa kaj drugega...) letos sem ful ponosna sama nase, ker imam že večino pripravljeno in se mi ne bo treba zadnje dneve prerivat med živčno in pretirano veselo množico... pa še učkam bom prišparala šok ob pogledu na ves kič... bom raje doma na toplem s tistimi, ki jih imam rada pila vročo čokolado... joj, kolk se že veselim...:))) hruškabanana

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

10. dec 2007 15:18

tadeja 13, modelčke za torteline sem kupila na Hrvaškem v Sveisvašta, mislim, pa da so punce govorile, da jih imajo tudi v Merkurju. katka

eranna24  

član od: 20.7.2007

sporočila: 63

10. dec 2007 15:44

Živjo, ko smo že glih pri tem..... mojim bom podarila majhne košarice s piškoti in marmelado, ter kakšno malenkostjo kje naj kupim majhne košarice???? eranna24

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

10. dec 2007 15:55

košarice raznih oblik sem že večkrat opazila v inki, to so tiste prodajalne z azijsko robo po vsej sloveniji... (inka impex, se mi zdi...:) drugače pa boste gotovo imeli kakšen božični sejem v vašem mestu, tja običajno pridejo tudi prodajalci pristne suhe robe iz ribnice... je tko luštno malce barantati z njimi:))) lep večer. hruškabanana

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

10. dec 2007 15:56

hm koliko majhne košarice, jaz sem jih pred časom kupila v Prometeju v Lj so pa res take mini...

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

10. dec 2007 16:11

Katka lopatka, hvala lepa ,ful si prijazna, nisem še dolgo članica, pa rabim kakšno informacijo, ki je bila verjetno že objavljena pa je ne najdem ali ne znam poiskati. lp Tadeja tadeja 13

eranna24  

član od: 20.7.2007

sporočila: 63

10. dec 2007 16:18

če je pa še na kakšnem forumu brzina JE TO TUKAJ - kot bi rekel moj kolega SVAAAKA ĆAST ;))) hvala.... eranna24

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

10. dec 2007 16:32

Jaz bom podarila domačim doma narejen teranov liker, domačo pomarančno marmelado, doma narejene žlikrofe, piškote,...fantu pa bi rada dala naredit majico, na katero bi natisnili eno mojo slikico....morda veste kje v LJ to delajo in koliko časa traja da naredijo? Pa ali imajo majice tam, ali jo moraš kupit drugje in prinest s sabo? Hvala za info!! saš

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti