Darila za praznike

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

2. dec 2008 10:55

Klea, moja je stara 11 let..pa skozi hodi na rojstne dneve vrstnikov in se tako lahko ubadam z obojespolnimi zagatami najstnikov. Punce vsekakor RBD, pa High School Musical (nekaj takega)- jaz sem za miklavža kupila hčeri spodnje perilo - ker zdaj je treba že take mini modrce nosit pa boxer hlačke.... Babi bo prispevala za pidžamo- trenutno je in (spet) Betty Boo, pa Kitty ali Snoopy (potem pa razumi to kombinacijo...). Za Božič pa si je zaželela igro SIMS- to igrajo pa tako deklice kot dečki. Kolikor sem se pozanimala, naj nebi bila agresivna igra, pač pa je to nek virtualen življenjsko svet, kjer si gradiš hišo, kupuješ, hodiš v službo.... itd. Cena je okoli 25€. Drugače pa pri teh letih pridejo precej v poštev oblačila, vsaj pri naših mladostnikih (sila pomembno kako oblečen, kako sfriziran- kje kupuje oblačila.... ). tabina

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

2. dec 2008 14:02

Ja tabina saj najbrž imaš prav - oblačila so nadvse uporabna, pa tudi otroci so že v teh letih, ko malo gledajo kaj dajo nase. Moram malo otroke "kot božičkov tajni agent" izprašat kakšne so kaj želje. Klea Sporočilo je spremenil(a) Klea dne 02. dec 2008 14:03:04

ruzy  

član od: 21.11.2008

sporočila: 11

2. dec 2008 23:26

Jaz bom svojim družinskim članom podarila kakšna praktična darila, nič kaj posebnega ruzy

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

18. dec 2008 15:12

Jaz bom pa letos najdražjim poklanjala domač čokoladni liker v ličnih flaškah, ki sem jih po vaših nasvetih kupila v Hrastniku in vrečke za shopping, ki sem jih sešila sama iz raznih vrst pisanega blaga iz Ikee. Vrečke se da zložiti in speti z ježkom v nekakšno rolico v velikosti majhnega zloženega dežnika. Praktiš za v torbico in ekološko. Ena prijateljica, ki živi v mrzlem podnajemniškem stanovanju, dobi trenerko iz flisa, ki sem jo sama naredila, verjetno se bom pa lotila še copatkov, ki jih lahko pogreješ v mikrovalovki (polnjene z rižem). Upam, da jim bo všeč. RadaJem

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. dec 2008 16:07

Jaz pa, glede na to, da sem samo doma, ne morem nikamor, letos samo praline za tiste moje, ki so mi blizu. (Tako ali tako je bilo letos eno precej pestro leto, ločila sem se, kar nekaj ljudi pa mi je obrnilo hrbet. Med drugim tudi starši, in ostalo sorodstvo s katerimi nimam več stikov). Za hčerko sem našla neke male dinozavre, ki imajo celo svojo garderobo oblačil. Ja, nora je na pinki barvo in"micene" zadeve. Lubi ima na božič še rojstni dan. Tako sem mu kupila nek Kenzo parfum in balzam po britju. Neka grooozno nova zadeva, nov vonj, mi je bil všeč, pa še ena kolegca, ki je sicer hostesa pri kozmetiki je šla z menoj, da mi je sugerirala. Pa še nekaj mu moram kupit. Je faca, da dobi kar 2 darila... (za Miklavža sem mu namenila Crocse, pa nisem bila od takrat nič v mestu, sploh pa ne z njim). Bolj se obremenjujem z jedilniki za praznike... lidka [sonce]

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

18. dec 2008 16:09

Kroki, kaj pa ko bi sama naredila en kozarček harisse? Pekoči feferoni se še dobijo, lahko narediš tako mešanico, da bo tisti tvoj obdarjenec pošteno pihal! Lisa

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

18. dec 2008 20:25

No pri nas je pa tako, da otrokom med letom res redko kupim kakšno igračo in tako za dedka mraza in roj. dan, kupimo take igrače, da se potem vse leto z njimi igrata, oz. še več let. Zelo radi imamo knjigice, pa kocke. S tem se ta starejši igra oz. jih bere že par let. za 10e, ne dobiš niti ene pametne knjigice. Pa kock tudi ne dovolj, da bi kaj zgradil. Je pa tako, da to kupiva samo najinim otrokom, nečakom, pa vsem ostalim, pa kot je napisala morska medvedka. drugače tudi jaz ne vidim potrebe po velikem zapravljanju. Jaz nimam nobene želje in letos bo menda prvič, da se z možem ne bova obdarovala. Si bova pa privoščila en dan samo za naju, za sprehod, kosilo , klepet in pohajkovanje. to, mi bistveno več pomeni. pa da ne bo kdo mislil, da greva na kakšno luksuzno kosilo, da je to bistvo. Pica, al kej zakega bo dovolj. najpomembnejše je, da se otroci razveselijo, pa vseeno se ne sme pretiravat z darili, ki drugo leto bojo hotli met zlato uro s kukavco, tretje pa pravi helikopter,... Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. dec 2008 21:54

Moja darila za najdražje so že zavita in včeraj sem postavila že smrečico in vse je že na mestu. Letos so to same knjige, za vse same knjige in tega bodo izredno veseli. Za prijatelje pa domači piškotki v doma izdelanih ličnih malih škatlicah. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti