Ime za fastfood restavracijo

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. nov 2007 9:20

anja27 je napisal/a:

Joooj, prosim...!!!

Povsod po Sloveniji izven Ljubljane vemo, kaj je oštarija. In da če bo ime kioska Pri lačni kuri, še ne pomeni, da imamo kurjo pamet.

Ceste na Koroško so pač take kot so. Verjetno si jih Korošci tudi ne želijo takih kot so, na žalost jih pač imajo. Z moje strani ena glede cest - v Graz se zmeraj peljem po stari cesti (pa imam celoletno vinjeto), ker mi je vožnja po avtocesti odvratna. Po stari cesti pa se mi zdi, kot da imam vedno mali izlet. 

Anja
A v Ljubljani pa ne vedo ali kaj? Takšna in podobne izjave avtorja zelo natančno umeščajo v provinco. Kaj vse bi se vsulo če bi si drznil kakšen Ljubljančan/Ljubljančanka predlagati tebi podobnim da zaprete kokoši. nola

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

24. nov 2007 15:21

Kakšen je že naslov teme?????????????????? Se mi samo zdi ali smo res rahlo zašli? Basti

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

24. nov 2007 15:29

Tudi FEJST FOOD je lepa ideja :) anja27..kot sem ze rekla, nisem hotela nobenega uzalit, sam vprasat. pa lep pozdrav ycrna

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

24. nov 2007 16:02

Sam mal skočim vmes Qulandia pomeni dežela kvalitetnih nakupov ali nekaj podobnega, je bilo danes govora na radiu andreja č.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. nov 2007 0:33

Nola, ne tako napadalno, prosim, no!!!!!! Povsem brez potrebe in izven konteksta je tale napad na anjo27.

 

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti