Zaključena družba

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

tema odprta - 21. nov 2007 12:33 | ogledi: 2.886 | odgovori: 6

Pozdravljeni,

potrebujem pomoč - več glav več ve. Vsako leto se prijatelji dobimo na "božični večerji". Imenujemo jo tako, nimamo je pa na božič. Nimamo več ideje kam bi lahko šli. Vsi smo iz okolice Celja.

Imate kakšne predloge. Pa če je še glasba je super.

Majekzmajek

Temo je spremenil(a) majekzmajek dne 21. nov 2007 12:40:45

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

21. nov 2007 13:34

Saj te ni nihče obsojal, si pač razložila, kaj pomeni informacija tu, na KulSlo.   Z vsemi poudarki v pisavi, če smo že pikolovski...     (ker definicija informacije je pač širok pojem in se pod to lahko skrije marsikaj...). lidka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

21. nov 2007 13:38

V Celju je bila (najbrž še je) mehiško- fusion restavracija, ki je bila vsaj ob odprtju dobra. Zdaj pa tam že dolgo nisem bila. Je v centru, pri tržnici. Imena pa se ne spomnim. fresh

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

21. nov 2007 13:45

lidka nola

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

21. nov 2007 13:50

najbrž misliš Cantante, mehiška restavracija, je še vedno pri tržnici, precej luštna zadeva, če imate radi mehiško. Nekaterim je všeč pizzeria Puccini na Glavnem trgu, meni osebno ni, pa še osebje zna biti rahlo do zmerno neprijazno. Sicer je pa ob petkih in sobotah glasba v Taverni Carraro pri novem štadionu oz.pri ta večjem "sosedovem" centru, ampak zadnjič,ko sva z mojim hotela tja, je bila prglasna,in naju je pregnala. Miren ambient in prijetno vzdušje pa je na Teharjih, v bosanski restavraciji Dolma (sosednja hiša od Picikata),ful so prijazni, in se gostu res posvetijo, pa še hrana je dobra (le baklava me ni prepričala). Če iščeš kaj bolj "fensi", mogoče Zlati Grič pri Slovenjskih Konjicah. LP Sashika

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

21. nov 2007 16:53

pri franclu na polulah! obvezna rezervacija:) iversonka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti